Vestica BA okolie

Preteba

Vera, to čo máš nie je dar, ale prekliatie. Vieš vôbec komu slúžiš? Možno ani nie. Boh nedal žiadnemu človeku takýto dar, On nás vedie skrze svojho Ducha. Ak nie si si istá, komu naozaj slúžiš, môžeš si to overiť. To, že anjelské písmo funguje, o tom nepochybujem, ale stiahne Teba i ostatných do večnej tmy.

Vera 12435

Anjelské pismo -
Už od malicka mám dar a dokázala som predpovedať čo sa stane pomocou mojich snov.Opisat priestori či osoby.Kazde moje predtuchy sa naplnili a pomahaju veľa ľuďom.Ked cítia neistoty v živote.Ci sa im nedarí v ‭+421 940 246 349‬odnikaní.Robim na dialku.A pomôžem aj Vám.Mam aj recenzie kde píšu o mne na forium.Dlho som Váhala či sem pridám inzerát.Ale zistila som ,že veľa ľudí má potrebuje a potrebuju skutočnú pomoc.Zavolajte mi ,ak budete cítiť že má potrebujete nič neni náhoda.‭+421 940 246 349‬

pozorovatel1

Certik92 hlada vesticu - ake priznacne.

Vestice vas pripravia najprv o peniaze, potom o rozum a nakoniec aj o srdce.

Poznam presne take pripady.

elma

dobry den velmi dobra vestica je v Ruzinove pani Editka. Je skvela vsetko mne aj kamaratkam od nej vyšlo. Vie dobre poradiť a každemu sa poctivo hodinu venuje.zavolajte jej urcite si najde na Vas niekedy cas a uvidite ze budete spokojna. 0908710772

kikuska02

ahojte,pozna niekto dobru a nie moc drahu vesticu s okolia bratislavy? ja som s Malinova, prosim dajte mi vediet na mail certik92@azet.sk ... Dakujem