cisarsky rez

datelinka

nezahadzuj nic, denz, nechaj sa viest citmi, daj vsetky prisady ako treba, dobre vymiesaj a hlavne, vytiahni z rury prave vcas :-)))

aknitka

mamia ďakujem za odpoveď. ja viem, že kažá z nás je iná, ale chcela som proste vedieť tvoje pocity. lebo ja mám pocit, že by som ostala v riadnej panike. aj keď ťažko povedať, keď som to nezažila. mne tesne pred pôrodom vystúpila teplota, bola som hladná, smädná a tak vyčerpaná, že mi v tú chvíľu bolo všetko jedno a myslela som len na to nech už je po tom. a také okno aké som dostala počas tlačenia malého som nemala nikdy v živote. či mi to veríte alebo nie ja si pôrod vlastného syna absolútne nepamätám. posledné čo si pamätám je, že som dvakrát na výzvu doktora zatlačila potom dlho, dlho nič a k sebe som prišla až keď sa ma doktor pýtal ako sa malý bude volať. len z rozprávania manžela viem, ako mi dve sestričky malého vytláčali (muž mi vravel, že mal pocit že mi idú dolámať rebrá), že vraveli niečo že mi prestali kontrakcie a nakoniec vytlačili malého. len ja si na to vôbec nepamätám.

datelinka

a kto zacal o receptoch? tu je len recept, ako prezit plnohodnotne a stastne tehotenstvo a zdravy fyziologicky porod :-)