cisarsky rez

helenaxxx

ahojte BABY nechapem na co chcete vidiet ako sa robi cisarsky rez....zbytocne sa potom stresovat??, ja som tehotna a o 3 mesiace ma caka porod ale vobec netuzim po tom aby som videla nejaky porod.CO SA MA STAT SA STANE A BABATKO SI SAME VYBERIE PRE NEHO TU SPRAVNU CESTO.

rolla20

TUTTU, napis mi prosim ta co mam zadat na youtube ,aky vyraz na ten cisarsky rez? Sice este niesom tehotna ,chcem mat deti a nemozem rodit klasickym sposobom...

lea

jasne, viem, ze je to kvoli poistke, ale asi az taka strasna operacia to nebude, ked tie zeny idu domov po svojich a nic sa im nestane. a preco by sa tolke hviezdy soubiznisu a pod. rozhodli pre cisarsky, keby to bola daka strasna operacia? a dokonca ani jazva im nevadi, aj ked su na svoje telo tak citlive

wiwi

lea, v USA sa ide na druhy den domov preto, aby ich clovek tolko nestal, nie preto, ze to nie je velka operacia...A zalezi od poistky, ked mas mizernu, rodis so snedymi a ciernymi...To len na Slovenku, kde je tooolko penazi zeny su v nemocnici tyzden...

valkyra

mam za sebou dva cisarske nie preto ze by som chcela ale preto ze to inak neslo keby som si mohla vybrat tak by som rodila normalne je na to viac dvovodov napr materske mlieko sa ti vytvori skorej ako po cisaraku a celkovo dlhsie trva kym sa das dokopy a nestresuj sa babetko si same vybere cestu...

lea

ale co tu rollu strasite, co uz narobi, ked inak to nejde? to ma riskovat zrak podla vas? asi az taka obrovska operacia to nie je, ked v USA sa ide po cisarskom na 2. den domov. a vaginalny porod tiez nie je prechadzka ruzovou zahradou, priroda to zase nezariadila az tak genialne, ked su potrebne nastrihy a mnohokrat kriesenie rodicky, vsak aka bola umrtnost matiek pri porodoch, kym sa nerodilo v nemocniciach..

jaja

aj keby som to mala absolvovať, isto by som to nechcela vidieť ako sa to robí- zle by mi prišlo... a ked zlyhá ľudský faktor, tot smola alebo nezodpovednosť!

tuttu

rolla20 pozri si video na youtube a budes lutovat, ze si tehotna. Pozrela som si cisarsky a v zivote nechcem dieta, keby som musela tak rodit. Je to velka brusna operacia, x vrstiev ti musia rozrezat, kym prijdu k maternici, kamoskina svagrina skoro vykrvacala, lebo jej prerezali tepnu pod maternicou, nevideli ju...

rolla20

caute, ja mam zas taky problem, ze som po viacerych operaciach oci a este ma asi 2 alebo 3cakaju a zistila som ,ze asi budem musiet rodit cisarskych,bo mam problemy so sietnicou a aby sa mi znovu nenatrhla.Preto by som sa chcela spytat,ci by ste mi niektora nevedela opisat v skratke ako to prebieha a pod.? Dakujem

monikaaa

Zaujimalo by ma ze ci tu na slovensku robia cisarsky rez len ak to odporuci lekar alebo, ked to chce iba zena....a ze ked si date epidural tak necitite vobec nic alebo len slabe bolesti?dakujeeem