sme spolu vyse polroka, planujeme buducnost,no on nemal inu

Príspevok v téme: sme spolu vyse polroka, planujeme buducnost,no on nemal inu
zalubena

Ahojte. Chcela by som vediet vas nazor. S priatelom sme uz vyse pol roka a velmi sa lubime...sme spolu kazdy den niekolko hodin...Mame velmi pekny vztah...
Ja uz som nadobudla nejake skusenosti napriklad aj v sexe uz pred tymto vztahom, ale on este nie. Som jeho prve dievca. Milujeme sa, planujeme spolu buducnost, ale mam strach z toho ze neskusil ine dievca, ci ho to nebude lakat. Verim mu, viem, ze by ma nikdy nepodviedol, ale mam pocit ze je to trochu neferove, ja uz som si skusila co som chcela, ale on mal len mna...myslite si ze by nas vztah mohol nadalej pokracovat bez problemov? milujem ho a nechcem sa s nim rozist!!!prosim vas o vase nazory, vopred vam velmi pekne dakujem za skore odpovede ;)

m.

podla mna je to o zrelosti, co nezalezi od veku. A od 16tich do takych 25 sa clovek este riadne zmeni, ze ta spolocna buducnost sa neskor nemusi zdat realna. Ale je mi sympaticke a urcite je to znamkou urcitej zrelosti, ze rataju so sebou do buducna a teda neberu svoj vztah len povrchne.. a mozno sa i neskor ukaze ze i ta daleka buducnost je realna spolocna :) mam taku priatelku, co prave od sestnastich chodila so svojim chalanom, po vyske sa vzali a su strasne stastni.. nic sa neda nalinajkovat, ze je nespravne, alebo len takto je to spravne.. prajem vam aby vas vztah rastol co najkrajsie..

moniqa87

naprv som si povedala, teda pekne som si to precitala od zaciatku a chcela som povedat: po pol roku panovat buducnost a este k tomu v 16tich? hmmm... no tu buducnost by som fakt este na tvojom mieste neriesila, kedze je to daleko aj ked snivat ti nikto nezakazuje, ale ked ma aj napadlo, ze co to tak moze byt za vztah v 16 tak som si zasa radsej hryzla do jazyka... sama som so svojim priatelom zacala chodit v 17 a som s nim skoro tri roky, takze radsej nic take nepoviem... to by som si akurat tak srala do vlastneho hniezda... no a co sa tyka toho ze on je panic, tak to nie je vobec problem, horsie by bolo, keby bol zvyknuty striedat baby ako ponozky, potom by sa toho len tazko vzdval, tak vam drzim palce... snivajte, ale nic neunahlite (myslim to planovanie) vsetko ma svoj cas, pa...

mamca

Zaľúbená,ak sa trošku poobzeráš po tomto fóre,sama zistíš,že vzťah,plánovanie budúcnosti či pochybnosti tu riešia ľudia v rôznom veku,v žiadnom prípade nejakých 25 či 30 rokov nie je záruka,že partneri sú zrelí na spoločný život.Sto ľudí,sto osudov...Nerieš,ako to dopadlo u druhých,ži si svoj život,tvoj priateľ ani zďaleka nemusí byť z tých,čo potrebujú vyskúšať 2,3...vzťahy.Poznám ľudí,ktorí od puberty vedeli,čo chcú a darí sa im,poznám aj takých,ktorí to nevedia ani v päťdesiatke.Takže nerozmýšľaj nad tým,čo všetko by sa mohlo stať,raduj sa zo života,užívajte si spoločné dni,samozrejme,nezabudni na také veci,ako je škola... Držím palce.:)

sedmikraska

a este by ma zaujimalo, co takeho planujete, ved ta este caka minimalne 2 roky skola. Nijak do teba nerypem, len som zvedava

sedmikraska

Zalubena apreco si myslis, ze savas vztah neda ani nahodou prirovnat k ostatnym v tvojom veku? Kazdy, kto mal 16 a mal priatela, tak si myslel, ze je to velika laska a teraz mame uplne niekoho ineho :)

zalubena

dakujem ti moc keituska, vies nas vztah sa podla mna ani nahodou neda prirovnat k vztahu inych ludi v mojom veku. a viem velmi dobre ze existuju vztahy ktore tiez zacali v mojom veku a su to velmi krasne a plnohodnotne vztahy,ktore vydrzali dlhe roky, tak teda drzim vam palce nech vam to vydrzi ;) dufam ze aj nam ;)

barbinka

keituskaaa: ja ich neodsudzujem, čítaj pozorne. mne je smiešne, že má 16 a plánuje si budúcnosť. tak kľud.

keituskaaaa

Barbinka preco ich odsudis hned za to ze su mladi??? Nezda sa ti to trocha trapne???
ZALUBENA mala som 17 ked som spoznala svojho terajsieho priatela.On je o 6rokov starsi a tiez nemal predo mnou inu.Aspon nie v posteli.Na zaciatku mi klamal,ze ano,ze mal jednu,ale raz sme sa s jeho sestrou opili a ona povedala ze nie,ze to nie je pravda.Nakoniec sa priznal,ze nechcel vyzerat hlupo,kedze ja uz som jedneho chalana pred nim mala..sme spolu dodnes,odisli sme do zahranicia,planujeme domcek a buducnost,jasne,ze spolu.Co viem,zatial ma nepodviedol,musim si na to zaklopat :) a odvtedy je uz 5rokov..Takze precoo nie??Presne ako povedala RADANA zalezi od povahy :)) DRZIM PALCEKY