Čo so semenom?-sex

džordžinka

Nie je lepšie keď sa do úst vystrieka až pri druhom vyvrcholení? Lebo chuť je OK ale zas by toho nemuselo byť toľko. (:
Partnerové semeno chutí celkom OK až sa čudujem, že niektoré tu píšete, že je horke asi váš fajčí a pije kávu alebo alkohol lebo môj je celkom mňam len keby toho bolo o trošku menej...

Inak to všetko zjete ? Lebo na mňa to je trošku veľa.

cartman

najlepsie to je ked partnerka dokonci oral az do konca..ked to na mna pride ani neviem kde sa nachadzam...sem tam to vypluvne...

lucy204

a viete o tom, ze aku to ma chut zalezi aj od toho, co zje? ked si da nejake mliecne vyrobky, ma to taku zvlastnu chut, kyslastu... neprijemne je to po cervenom mäse... a moze to byt dokonca sladke. po ovoci. najmä ananas. tak si ho pekne nakrmte... :D

dášena

cattarins a teraz už horké nemá? ten môj má strašne horké... niekedy ma pri tom až napne.
ale vždy máme pri sebe nejakú vodičku a ked to zhltnem tak sa napijem a je všetko ok:)na to sme si už obaja zvykli a už mi sám automaticky podá flašu s vodou

martina11111

Podla mna je to dokaz lasky. Girl18, ak Ti to vadi, niekedy je lepsie sa premoct... Aspon raz vzskusaj a partner to urcite oceni. Pokial si semeno nemala v puse, mozete sa kludne bozkovat, neni to vobec citit... Urcite je ten chalan mlady a chce vsetko vyskusat a ked mu to neumoznis, bude to hladat inde..

môj.osobny.nazor.girl18

keby mna nutil na oral...necham ho...nechcem mat jeho penis v ustach,a ani opačne...jak mu dam potom pusu? bleee...sex je OK aj bez oralu.....Ja mu to robim iba rukov...do ust by som si nedala,je to môj osobny nazor .
P.S. ma viac ako 18r :)