Chlamýdie

Príspevok v téme: Chlamýdie
kornelia21

Od februára som pernamentne chorá, ževraj angína. Najprv som brala antibiotiká, ústúpilo to a po 2 mesiacoch som mala ževraj angínu znovu, hovorím ževraj, lebo hrdlo ma nebolelo, len bolo strašne zapálené. Dostala som lieky Rovamycine, z ktorých ma strašne preháňalo, tak som ich využívala len tri dni. Po týždni sa objavili ťažkosti znova, hrdlo zapálené, bolia ma predlaktia ... neviem čo to je. Doktorka mi urobila výter z nosa a hrdla a zobrala krv na rozbor na chlamýdie. Chcem sa spýtať čo to je, či mal niekto s tým skúsenosti. Teraz užívam antibiotiká Augmentin 1G a zoadac. Krvné testy vo februári boli v poriadku, možno trochu zvýšená sedimentácia ešte. Som z toho zúfalá, nakoľko som 6 rokov nebrala žiadne antibiotiká =(

RNG

Este raz, chlamidia trachomis a chlamidia pneumoniae su dve velmi rozdielne nakazy.
Chlamidia trachomis sa prenasa najma pohlavne, chlamidia pneumoniae najma kvapockovou infekciou.
Chlamidia trachomis sa da vyliecit beznymi atb pomerne rychlo,
proti tomu chlamidia pneumoniae je skoro nevyliecitelna. Viac najdete cez Google.sk pod rng, chlamidie.

Rene

Uz asi rok mam zdravotne problemy stale akoby som mal nieco v hrdle a bolesti pri dychani nie je to stale raz je dobre a potom to na mna pride a hrdlo a mandle mam neustale zapalene a mi zistili v krvi chlamidie tak neviem ci to moze byt z toho alebo nie bol by som vdacny keby mi nietko vedel pomoct bral som aj antibiotika na chlanidie ale stale sa tak isto citim alebo ci trebe brat antibiotika viacej tyzdnov bral som asi 2 krat po 7 dni s pauzou dakujem

kristian szalonnas

Ahojto.Chcem sa dat vysetrit na chlamidiu,kvapavku a zloutenku kolko to stojí viete mi poradit.Potrebujem doporucenie od obvodneho lekara.Kristian

RNG

mirka napisal som ti.
Pre podobne pripady, radim Samento (alebo vicacoru) GSE, a extrakt z olivovych listov, brat dlhodobo. Vid tema "autoimunne choroby"
Vsetky ostatne su vlastne len dosledky chlamidiovych oslabeni imunity(tak ako boreliovych) vcitane nervovych bolesti a poskodeni, klbovych, ako osteoartitida a podla mnohych lekarov aj MS(SM), ALS, SLE, Alzheimer,Lou Garrick a ine "autoimunne"

mirrka

Pre RNG.Ahoj, potrebovala by som od teba odbornu radu. Prosim, odpis mi.Mam 26 rokov uz dva roky mam zdravotne problemy, kazdy mesiac som chora - nachladnutie, dutiny, dych. cesty.Po roku takychto problemov sa mi k tomu pridali zenske problemy, mala som kandidu iba raz v nov2007, ale uz 7 mesiacov som nic take nemala,bola som preliecena cipkami a tabletkou Mykosist, alemam stale problemy pri pohlav. styku aj po menstruacii to mam dole take citlive, teraz preistotu uzivam Candivac. Po cele 2 roky uzivam vsetky mozne laktobacily, zistili mi narusenu imunitu a v nov 2007 som mala 4mesacnu imunologicku liecbu -Imunor. Ale byvala som nadalej chora, uzivala som aj Kolostrum, vo februari 2008 som uzivala Koloidne striebro od ludoveho liecitela. Od oktobra 2007 ma zacali pobolievat zapastia a klbik na ukazovaku. Rehabilitacie nepomohli. Nakoniec mi zistili v maji 2008 plucne chlamydie pneumonea ale len neakutne IgG 2,9. Brala som Sumamed antibiotika 5 tyzdnov, ale tie klby ma neprestali boliet a neustale mi rano stekaju hlieny do hrdla (uz pol roka)- su bezfarebne.Aby sa mi neobjavili gynek.problemy po antibiotikach, mam od gynekologa vaginal. tabletky Gynoflor- to si mam davat po kazdej menstruacii este pol roka po antibiotikach. Mam aj Super Dophilus, Kvapky Hylac.Uzivala som aj cesnakove kapsule, B-komplex, Zinok, C vitamin, selen, E vitamin,bylinne kvapky od liecitela na imunitu, mam pocit, ze nic nefunguje. Este pocas toho ako som uzivala ten Sumamed, som dostala pred 2 tyzdnami nejaku virozu- teplota 38,4 atd.A to som bola uz 3 mesiace zdrava a zas toto. Viem, ze asi kvoli tej znizenej imunite som mala tu Candidum a napadli ma aj tie chlamydie. Inak vysadila som preistotu antikoncepciu. Na fore som si precitala tvoje rozne rady. Vyhodila som uz strasne prachy za vsetko mozne.Tak by som uz rada investovala do niecoho co ma vylieci.V podobnych pripadoch si radil GSE, kapsule oreganoveho oleja, extrakt z oliv. oleja, Samento, koloid. striebro. To Samento je nutne? Je pekne drahe. Inak jedna zena pisala, ze koloidne striebro ju zbavilo boreliozy- to je podobne svinstvo ako chlamydie. Ja som ho v tom februari brala, ale len 3 tyzdne- zvysovala som davky z 1 caj.lyzicky az na 5caj.lyziciek denne. Ale ta zena pisala, ze na toto svinstvo treba 3 poliev. lyzice denne uzivat minimalne 3mesiace. Porad prosim ta vsetko co by som mala uzivat a kedy mozem zacat, je leto budem na slnku. Viem, ze ked sa to koloid. striebro pouzije zvonku na kozu, tak sa nemoze ist na slnko, pri vnutornom uzivani sa mozem opalovat? Alebo zacat az po lete?Uz som aj volala na tu tvoju predajnu v Lucenci a ta pani mi povedala, ze ti mam napisat, aby si mi poradil. Myslim, ze som vsetko podrobne opisala. Vopred ti dakujem za radu. Uz chcem byt zdrava. Je super, ze je niekto ako ty. Mohol by si mi na pisat na moju adresu? Pre istotu: mirka.kralova@centrum.sk Strasne ti dakuje. Pekny zvysok vecera

RNG

tak je ivka, a cim dalej tym je viac nakazenych, takze tento mimosexulany sposob prenosu je coraz castejsi. Proste katastrofa, lebo liecenie je problematicke a nasledky nelieceneho vedu k napr. dnes popularnym "autoimunnym chorobam"

Ivka 1

Ano RNG plne s Tebou súhlasím, chlamýdie môžu byť hocikde v tele a spôsobovať rôzne
zdravotné ťažkosti.Dieťatko môže byť nakazené pri pôrode chlamýdiami. Samozrejme ,že sú aj iné cesty nakazenia chlamýdiami ako len pohlavným stykom.Infikovať sa môžeme aj predmetmi,ktoré boli v priamom kontakte
s chlamýdiami napr. uterák,vreckovka,hrnček ......

radca

No nie je to tak davno, co sa objavovalo ochorenie nazyvane "trachom", ktore aj u dospelych koncilo oslepnutim. Ako dobra prevencia je kazdodenne umyvanie tvare.