buduce problemy ? pes v posteli

Príspevok v téme: buduce problemy ? pes v posteli
daby

ahojte.chcem vediet aky je vas nazor na to ze moj pes spava so mnou v posteli.myslite si (ako moja sestra)ze mi to v buducnosti sposobi problemy s otehotnenim alebo ze sa mi narodia chore deti.moj pes je cistokrvny a pokial viem nema ziadnu chorobu...dakujem za odpoved.(podla mojho nazoru je to riadna kravina, ale clovek nikdy nevie...)

LucnyKvet

ked ste uz zacali s tym psami a svorkou, ano je je to pravda, pes je potomkom vlka, a ty ziju vo svorkach , ako vacsina psovitych seliem.... ale aj ked spia tak spavaju jeden pri druhom nezavisle od postavenia :))) preto nevidim na tom ze clovek spava so psom nic zle

bingham

No moj pes ked bol stena sa o to snazil, ale vzdy som ho zpacifikoval :-)

Pes musi vediet kto je pan a kazdy pes musi mat svoje miesto - ale nie v posteli

kačena

ahojte,
máme psíka už 13 rokov, je to pudlik a od malička spáva s nami v posteli. Podľa mňa nie je nič zlé na tom, že pes spí pri vás na posteli a žiadne choroby získať nemôžete, pokiaľ je pravidelne umývaný a dobre sa oň staráte :)

sandy21

to je pravda, pes to ma zakodovane tak, ze sa zije v svorke, ktora ma vodcu, ktoreho treba posluchat. a ked dojdete domov, pes vas ma zdravit ako prvy, nie naopak

karioll

pes
nema v posteli co hladat,kazdy musite mat svoje uzemie.musite,pes potrebuje vodcu,cize cloveka s autoritou,ked ju nema,tak sa snazi dostat v socialnom rebricku hore no a ked si myslis,ze mozes byt kamarat so psom,doplatite na to v konecnom dosledku obidvaja

mimimi83

Môj pes stále kňučí. vonku sa chová normálne, hrá sa, behá, ňuchá všetko okolo. ale akonáhle vojde do domu, vybehne schodami do mojej spálne, ľahne si na svoj vankúš a začne kňučať...nechápem ho. ani na záhradu nechce ísť...a predtým tam trávil veľa času. trvá to už asi 3 dni...neviem čo s ním mam robyť. som nezamestnaná a trávim s nim doma kopec času...ale on posledné 3 dni stále kňučí...poraďte mi prosím čo s ním je ak to viete...nevyzerá že je v bolesti...vonku je v pohode...ale doma ako by to bol úplne iný pes...:(

SHAKTI

efca,moj pes to robi tiez...nemusi to mat nic s materinskymi pudmi,aj ked u sucky je to pravdepodobne..robi to obvykle v obdobi harania,cize mu chyba blizkost rovnakeho druhu,tak sa upne na urcitu vec,s ktorou chodi vsade,neciti sa sam.Urcite ste si vsimli v tomto obdobi zmenu spravania,psov aj suciek,su velmi smutne...