Baby a chalani - Váš názor please

moniqa87

samozrejme, ze vernost je u mna zaklad, ale ak by mi partner odmiatal hovorit, kam chodieva, mohol by byt verny az za hrob a neverila by som mu to... pretoze ak by mi nechcel povedat kam chodi, automaticky by to u mna vyvolavalo pocit, ze mi potrebuje nieco trajit a ak mi partner potrebuje nieco tajit tak taky vztah nestoji za nic...

ratafak

a co take vlastnosti ako vernost, ja som bol kazdej svojej partnerke bezuhonne verny, takze mi mohla plne dvoverovat, ze aj ked som hockde mimo nej tak sa nedeje nic, co by ju ranilo./Ale taketo spravanie je vam asi ukradnute. Vernost je pre mna priorita cislo jedna

moniqa87

vztah je o tom, ze kazdy musi pren nieco obetovat, neexistuje taky clovek ktoremu by na tebe nikdy nic nevadilo...
ale tak cakat mozes, len je otazne do kedy cakat budes... ale ver mi, ze vztah nefunguje len tak, ze sa stretnu prefektni ludia a perfektne to funguje az kym nepomru... na vztahoch sa musi pracovat, musia sa budovat a to zanmena robit kompromisy a menit svoje zlozvyky v prospech toho druheho...

ratafakplachta

ratafak, nik nehovori aby si sa nejako menil na nieco co niesi, ale tolerancia urcite musi byt, je hlupe vyhovarat sa na to ze proste taky si a musi ta tak brat aj ona ved to je somarina, nemusi nic aj ked ta bude mat velmi rada, to nieje len o laske, ide o toleranciu a porozumenie, moze ta milovat akokolvek ale znasat tvoje vrtochy to veru nemusi, a podla vsetkeho ani nebude, vsetko je len do casu a kazdemu raz pretecie aj trpezlivost tak sa skus prisposobit aj ty ,,

ratafak

tak ale vsade sa hovori o tom, ze raz pride kazdemu cloveku ta prava laska, ktora ma bude respektovat takeho aky som, ved nikto neni dokonaly, tak preco mam byt ja dokonaly?

moniqa87

raftak, ak mas taketo zmyslanie, tak sa ani necuduj, ze si sam... a mozno prave to mnozstvo nevydarenyh vztahov by ta malo donutit zamysliet sa nad tym ci su naozaj vsetky zeny take zle, alebo je chyba aj v tebe? necham na tebe...
kontrolovnie je ked niekomu partner vyvolava kazdu pol hodinu aby ho kontroloval co robi, kontrola nie je ak chce zena vediet kam muz ide, alebo teda naopak, ked chce muz vediet kam zena ide...
potom podla teba je kazdy muz aj zena v normalnom fungujucom vztahu pod papucou... uprimne, je mi ta luto

ratafakplachta

ták, a uz vieme preco mal ratafak tolko mozno nevydarenych vztahov,-,lebo sa im v noci neozyval,,:))))))))

ratafak

Mal som viacej vztahou, neni mi ani 16 ani 22 taha mi na 30.
a mam viacej vztahou za sebou, ale stale nemam pocit ze by som mal cht byt pod papucov, ked mi to proste nevyhovuje, tak preco by ma do toho mala priatelka ci manzelka nutit

moniqa87

raftak, neviem kolko mas rokov, ale rozumovo si tak na urovni maximalne 16rocneho pubertaka, co este o vztahoch nema ani ponatia... vztah sa neda nazvat vztahom ked jeden si robi nieco co taji druhemu a prave tam je rovnocennost a ak by boli rovnocenni v tom, ze by sa jeden druhemu neozyvali kam chodia alebo si o tom vobec nic navzajom nehovorili, tak to uz potom ani nie je podla mna vztah...
a zena by mala chlapove rozhodnutie respektovat? a zena na to ako nema co povedat? a co sme kde? v stredoveku?