SOM TLSTANA???????

hmmmmmmm

leena:
Výsledky

Zadali ste: , Žena, 21 rokov, výška: 155 centimetrov, hmotnosť 47 kg, obvod pása: 64 centimetrov, Ľahká fyzická aktivita. Výpočet zo dňa 28.05.2008

BMI: 19.5

Čo to znamená: Máte primerané BMI. Nie je vhodné pokúšať sa o redukčnú diétu. Ak trváte na miernom znížení váhy, obmedzte sladkosti a pridajte štipku pohybu. Škrtenie stravy a diétovanie by vám skôr ublížilo, ako pomohlo schudnúť.

Odhad tuku vo vašom tele je zhruba 21%

U ženy je normálne množstvo tuku v tele 18 až 30 percent. Do 35% u žien nad 50 rokov.

Ideálne by ste mali vážiť: 51 kg a obvod pása by ste mali mať 63 cm.

Podľa ideálnej váhy mate približne 4 kg podváhu.
Úplná presnosť tohoto výpočtu nie je možná. Záleží aj na telesnej konštrukcii.

tak posud sama dorota jedna

Martin_242

Zaujímavé, akú naivnú otázku sem môže dať osoba vážiaca 49 kilogramov...
Už ste niekto v živote niekedy videli obéznu 49-kilovú osobu?
Odporúčam zájsť k psychiatrovi.

karotka

Urcite nie, pozri uz kolko ludi tu napisalo ze nie...tak na tom asi daco bude=) sama vies ze na toto ti nikto (kto si samo nerobi srandu, kamos) odpise ze nie si..lebo NIE SI...ale asi si to potrebovala pocut ze? poznam..Ja mam tiez tolko...a ked si pripadas s takou vahou tlsta, je to neracionalne, bud si to nevsimaj a ignoruj to alebo s tym nieco rob ale v zmysle nie schudnut samozrejme, skor sa o tom porozpravaj co ja viem s . psychologom???? (ak ta to trapi az prilis..)
A vrtacka...akoze sorry, ale toto vobec nesuvisi s iq, skor tvoje eq je hlboky podpriemer..ak si uz o eq pocula;)

bobrik22

Moja tlsta urcite nie si, ivka ma pravdu, skor by si mala viac papat a budes mat aj vacsie prsia. Potom sa budes urcite viac pacit sebe aj chalanom :D

Ivka 1

Neboj to sa spraví, ak žena priberie zväčšia sa aj prsia a opačne pri úbytku hmotnosti sa väčšinou najprv schudne v prsiach. Skús cviky na zväčšenie objemu
prs.

Ivka 1

Saška je to v poriadku, skôr by si mala ešte trošku pribrať . Aký máš objem v prsiach? Ak okolo 90 tak máš skoro ideálnu
postavu.