Plati vam priatel??

ZyxerkA

ako moze byt zene blbe, ked si ma sama zaplatit?

Vsade sa zeny len stazuju, ake su diskriminovane, a ako ich muzi utlacaju, no tymto si teda moc nepomozu k tomu, aby boli rovne muzom =;) alebo je vacsina zien naozaj takych, ze im ide len o peniaze? potom nech sa nedivia, ze im muzi nadavaju do prostitutok a ze nechcu verit, ze zeny vedia byt nezavisle.. =;)

Taketo zeny nam robia len zle meno, a naoazj neviem, ci sa mam smiat, alebo plakat, ked ich vidim..

teraz nepisem konkretne, ale vseobecne

ZyxerkA

asi si len jedna z tych, ktore od chlapa nevyzaduju viac ako financne zabezpecenie, alebo si este mlada.. bez urazky samozrejme, ale z Tvojho prispevku mi prislo az smiesne, naozaj... =;)

Je predsa normalne, ze clovek si plati sam, ak idem s niekym von, predsa sa nebudem spoliehat na to, ze mi vsetko zaplati.. ci uz su to kamarati, alebo priatel..

Naopak- blbe mi je, ked mi niekto plati...- nepotrebujem niekoho vycuciavat, aby sa o mne sirilo, aka som mrcha a ze patrim k tym ,,prícuckám,, ktore maju chlapa len preto, aby usetrili na svojich nakladoch... preto sa malokedy necham pozvat.. samozrejme toto je moj SUBJEKTIVNY nazor, nikoho tym nechcem urazit. Len pisem, ako to vidim ja..

airiana

no u nas je to tak, ze si davame napolovicu vascinou, nechcem od neho aby mi platil, obaja este studujeme a nevadi mi to...nieje mu to sice velmi po voli ze aj ja platim, ale proste myslim ze takto je to spravodlive, nezarabame takze nevadi mi to

nos

ja ked chodim von s priatelom alebo jeho partiou tak su to vsetko chalani a je to take ze vzdy platia delia si kola. keby som aj chcela zaplatit aj ja tak nedovolia. moj priatel zaraba, ja zatial studujem takze mi to zatial neni tak strasne blbe. ked som mala priatela ktory bol dokonca mladsi tiez student tak sme sa delili to by som ho nenechala aj keby chcel vsetko platit.asi je to od toho dost zavisle.

plati

mne napriklad plati aj zopar kamaratov, mne je to blbe lebo ja s nimi nic ale dostanem radsej facku? :)) ale ber to tak mozno ste len mlady, mozno neviem mozno studuje a nema peniaze pre zivot vonku pre este jednu osobu, ale ak ich ma dost a nema s tym problem potom by to azda aj problem mohol byt, alebo setri na vas velky vysnivany dom,,,:)))