Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?

Príspevok v téme: Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?
laura :(

S priatelom sme spolu uz viac nez rok.Doteraz mal s rodicmi uplne skvely vztah,neraz som mu ho zavidela lebo moji rodicia na mna stale striehnu ako na dieta hoci budem mat 21.
Problem je ze priatel sa zrazu z nicoho nic hrozne pohadal s otcom a vysledok je ze sa musi odstahovat.
Najhorsie je ze mi nechce ani za nic povedat o co ide,stale len hovori ze to je jeho vec ,jeho osobny problem.no ja si myslim ze vo vztahu nemaju byt nijake tajnosti a uz duplom nie takehoto rozmeru.velmi mu chcem pomoct no na to potrebujem aby sa mi zdoveril.
nechapem to,doteraz sme si vsetko hovorili,nikdy som ho nijak nesklamala tak preco mi nedoveruje??
najviac sa bojim ze sa nam kvoli tomu rozpadne vztah,lebo laska zalozena na nedovere a tajnostiach nemoze vydrzat.
velmi ho milujem ale viem ze ak mi to nepovie dlho to takto nevydrzim.nechcem o neho prist,prosim vas poradte mi ako ho presvedcit ze nemoze mat jeden zivot pre seba a druhy pre mna a ostatnych,ze ja k nemu patrim a preto jeho problemy su aj mojimi problemami :((((

laura :((

od rozchodu je to uz mesiac a ja som stale tam kde som bola tesne po no...ja niesom clovek co dokaze rychlo a lahko zabudnut..a stale si myslim ze podviest dokaze kazdy chlap...teraz som sa kvoli tomuto rozpravala s velkym mnozstvom ludi a aj s chlapmi a bolo mi to len potvrdene..

barbinka

vieš laura troška úcty k sebe samej by si mohla mať. za mesiac, za dva budeš relatívne v pohode, potom sa ti ozve, keď ho omrzí 30tnička a ty sa k nemu vrátiš, urobí ti to znova a znova budeš toto prežívať. nestačí ti to raz? nebol to ten pravý laura, tí praví nepodvádzajú.

laura :((

barbinka to je jedno,nech by som akokolvek trpela dajme to mu pri novej sanci a urobil by to znova..ja to potrebujem videt...musim videt ze by to uz neklapalo lebo teraz mam v hlave len to ako nam bolo dobre vzdy a co sme vsetko planovali...cely zivot by som dumala ze co keby to prave nam vyslo na druhy pokus a ja som tomu nedala sancu...ja proste chcem mat istotu...nech by to dopadlo akokolvek...slovami mi to nikto do hlavy nenatlaci..zial

laura :((

jasne ...to bol hlavny dovod ktorym mu k tomu napomohol...ze som bola daleko a nemal sa o koho fyzicky opriet...to mi povedal uz predtym..a ani vyhliadka nebola dobra na stretnutie lebo este mesiac sme sa nemali videt kvoli prijimackam...to ho asi polozilo uz uplne..
viem ze nemam zivit nadej,viaceri mi to hovoria a maju pravdu,no to he teraz jedine co ma drzi este ako tak nad vodou..a napriek tomu ze si zivim tu nadej som na tom tak ze k psychiatricke chodim lebo nasi sa uz na to nemozu divat... :"(
mala by som aj ja ist asi spat,len zase sa mi bude daco o nom snivat ,tak teraz malo spavam lebo ked sa potom zobudim do reality tak si vsetko musim zas odznova uvedomit a moc to boli...teda bru nocku

barbinka

laura: neobhajuj ho alkoholom. každý by nepodviedol, to nie je pravda. ja sa ti čudujem, že ho ešte stále chceš. už by som o neho nezakopla. aj kebyže sa k tebe vráti, tak ti urobí znova, lebo vie, že si s tebou môže robiť, čo chce, že si na ňom závislá. neváži sa ti, inak by ťa nepodviedol a takého chlapa ty nepotrebuješ.

dd

dakujem, budem cakat a aj sa pomodlim..aby si zacala prinasat dobre spravy!idem ja asi spat..uz je vela hodin..tak dobru noc!

dd

a mozno mu napomohlo aj to, ze si bola od neho fyzicky daleko a cele to nezvladol..Ty si vies sama odpovedat na otazku, co by si dokazala odpustit a co nie, ale na tuto otazku si zrejme musel odpovedat aj on, co si moze odpustit a co nie..nevidime do jeho vnutra, jeho myslienky, city..zostava len cakat..ale asi by som Ti odporucila prilis nezivit nadej..aby si sa zbytocne netrapila este viac, ak to nebude vychadzat, ako si zelas Ty..

laura :((

dd presne si myslim co si napisala...a bude to fakt chciet riadnu facku ale tak snad...ked bude nieco nove tak ti napisem :)

laura :((

ako keby to prve podvedenie bolo pri uplnych zmysloch a keby nebol zmagoreny z toho ze mal problemy a uplne sa zosypal ta to asi neriesim...ale bolo to o niecom inom troska...alkohol je velka svina a ked sa spoji s prilezitostou a problemami tak myslim ze by asi kazdy podviedol...tym ho ako nechcem obhajovat ale je to ina situacia ako keby to spravil "pri zmysloch"

dd

budem velmi dufat a drzat Ti palce, aby si mala pravdu a ta jeho tvrdohlavost bola porazena tou laskou..hovori sa predsa, ze laska hory prenasa, tak dufam, ze to bude v Tvojom pripade pravda a predsa len sa nakoniec uvedomi..aj ja si myslim, ze vztah zalozeny na sexe nema dlhu buducnost..pokial ma rozum, tak urcite s nou dlho nebude, je mozne, ze si len nahovara, ze ked s nou spi, tak ju ma rad, len aby sa ospravedlnil..len ak je to tak, musi si to uvedomit..a to by mu nieco muselo dat asi poriadne "po hube"..ked by si chcela, budem rada, ked sa ozves a napises, ako sa mas(na mail drobecmb@post.sk).ak nie, nevadi..je to na Tebe, hnevat sa nebudem, ak nenapises..