Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?

Príspevok v téme: Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?
laura :(

S priatelom sme spolu uz viac nez rok.Doteraz mal s rodicmi uplne skvely vztah,neraz som mu ho zavidela lebo moji rodicia na mna stale striehnu ako na dieta hoci budem mat 21.
Problem je ze priatel sa zrazu z nicoho nic hrozne pohadal s otcom a vysledok je ze sa musi odstahovat.
Najhorsie je ze mi nechce ani za nic povedat o co ide,stale len hovori ze to je jeho vec ,jeho osobny problem.no ja si myslim ze vo vztahu nemaju byt nijake tajnosti a uz duplom nie takehoto rozmeru.velmi mu chcem pomoct no na to potrebujem aby sa mi zdoveril.
nechapem to,doteraz sme si vsetko hovorili,nikdy som ho nijak nesklamala tak preco mi nedoveruje??
najviac sa bojim ze sa nam kvoli tomu rozpadne vztah,lebo laska zalozena na nedovere a tajnostiach nemoze vydrzat.
velmi ho milujem ale viem ze ak mi to nepovie dlho to takto nevydrzim.nechcem o neho prist,prosim vas poradte mi ako ho presvedcit ze nemoze mat jeden zivot pre seba a druhy pre mna a ostatnych,ze ja k nemu patrim a preto jeho problemy su aj mojimi problemami :((((

barbinka

z toho, čo si písala sa mi nezdá, tak ale ty musíš vedieť lepšie. ide ale aj o to, že zamilovaný človek vidí tie veci inak ako nestranný človek. ja len aby si nebola potom sklamaná. mala by si byť pripravená na všetko.

barbinka

laura: ja si myslím, že nie je k tebe úprimný. ako je to môj názor, ale myslím, že váš vzťah už skončil a on sa bojí ti to len povedať. ale vôbec to tak nemusí byť.

mirka 23

No a to ste predtým bývali sami? Ja by som pri rodičoch nebývala. Koľko má rokov? Všetci sa do vás starajú a kafrú vám do vzťahu.

laura :((

:(( v noci mi pisal priatel..konecne viem preco je ku mne taky ako je...priznal ze on ma potrebuje,ze by sa potreboval fyzicky o mna opriet a vyrozpravat sa a ze cez telefon sa mu to proste nerata.
priznal ze mu na mne moc moc zalezi ale ta vzdialenost sa teraz pre neho stala velkym problemom a ze sa potrebuje rozhodnut,ale ze nevladze s nou uz bojovat.
stretnutie co malo byt 15 teho viac menej zrusil ze sa to asi presuva na pondelok a to on uz je v robote a nemoze.mylsim ze sa boji so mnou stretnut lebo by mu trklo ze ma lubi a nechce byt bezomna a tiez ma nechce videt trapit sa.
boze toho 15 teho som mala krasne naplanovaneho,chcela som ho vziat k nam za dom do lesa,kde by bol pokoj a ticho a na vsetko sa ho opytat,riesit to.ale ako to mozeme riesit spolu ked sa mi vyhyba????
vztah je predsa o dvoch ludoch a ti maju spolu riesit aj problemy,nie ze jeden sa zatne a chce si vsetko vyriesit sam...
mohla by som mu navrhnut aj ja nejake riesenia z pohladu nasej rodiny,myslim ze nasi by ho tu kludne prijali lebo uz to raz mama naznacila ze by mohol u na byvat ale na to vsetko sa s nim potrebujem porozpravat a on zjavne nechce :(((
teraz ani neviem ako sa mam spravat,ci mu pisat,ci ho nechat uplne napokoji...dalo by sa ho nejako presvedcit aby to rozhodnutie nechal na nas oboch ?

laura :((

lilina pytala som sa ho ci ta hadka suvisela so mnou a povedal ze nie...
a vztah s jeho rodicmi?...no to je tiez trocha hakliva tema...este nas nepredstavil...jediny problem bol ze jeho mamina velmi lipela na jeho byvale a bola nestastna ked sa rozisli tak jej chcel dat cas...a potom zakazdym ked sme to planovali tak nieco do toho voslo...teraz moje prijimacky.