Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?

Príspevok v téme: Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?
laura :(

S priatelom sme spolu uz viac nez rok.Doteraz mal s rodicmi uplne skvely vztah,neraz som mu ho zavidela lebo moji rodicia na mna stale striehnu ako na dieta hoci budem mat 21.
Problem je ze priatel sa zrazu z nicoho nic hrozne pohadal s otcom a vysledok je ze sa musi odstahovat.
Najhorsie je ze mi nechce ani za nic povedat o co ide,stale len hovori ze to je jeho vec ,jeho osobny problem.no ja si myslim ze vo vztahu nemaju byt nijake tajnosti a uz duplom nie takehoto rozmeru.velmi mu chcem pomoct no na to potrebujem aby sa mi zdoveril.
nechapem to,doteraz sme si vsetko hovorili,nikdy som ho nijak nesklamala tak preco mi nedoveruje??
najviac sa bojim ze sa nam kvoli tomu rozpadne vztah,lebo laska zalozena na nedovere a tajnostiach nemoze vydrzat.
velmi ho milujem ale viem ze ak mi to nepovie dlho to takto nevydrzim.nechcem o neho prist,prosim vas poradte mi ako ho presvedcit ze nemoze mat jeden zivot pre seba a druhy pre mna a ostatnych,ze ja k nemu patrim a preto jeho problemy su aj mojimi problemami :((((

zena

Môj názor ešte raz, daj tomu čas, snaž sa zostať kľudná, možno, že tým, že z neho nasilu chceš vytiahnuť veci, spravíš len zle. Viem, že máš právo vedieť, čo je s vašim vzťahom, ale aj on má právo porozmýšľať, spraviť si v hlave poriadok, ak v nej má zmätok. Keď to aj tak nechceš vedieť pred prijímačkam, nenúť ho k ničomu, daj tomu pokoj, on sa ukľudní, a potom bude, čo bude.

radana

laura a mozno by takyto navrh o pauze privital a tym by si mu k rozhodnutiu pomohla..Keby o teba stal,tak by urcite zabojoval a ked nie,tak je jasne,ze mu islo len o rozchod a len ti nevedel ako to ma povedat.. :(

frontman

ved prave o to ide, aby si ho donutila k nejakemu rozhodnutiu, ci uz rozchodu alebo tomu, ze ti vysvetli o co ide.

mozes si byt ista, ze ak ta naozaj chce, tak mu mala pauza len pomoze a urcite sa kvoli tomu s tebou nerozide.

a este jedna vec:
nerad sa prilis so zenami, zeny velmi malo rozumeju muzom. najma tie v tvojom veku.

bruce willis

Laura,

na zaklade toho, co pises sa neda urcit, aky je skutocny problem a skutocny stav, pokial clovek nepozna nazor toho druheho. Tych 14 stran, co si tu popisala su len nezmysly, ktore vobec nic neriesia a nevysvetluju.