je to normalne????

Príspevok v téme: je to normalne????
halooo

Je to normalne?...uz tyzden drzim dietu,pijem litre vody,jem trikrat do dna male a zdrave porcie..kazdy den cvicim aspon dvadsat minut a neschudla som este vobec nic?..dokonca ked som stala na vahe ukazalo o kilo viac..ale verim,ze to je tym,ze som vypila vela vody..ale aj tak..vobec nic za tyzden? :((..prosim poradte...mam jest este menej?..alebo viac cvicit?..alebo co?..

Martin_242

Plávanie môžeš aj po úraze kolena, nevyhováraj sa, tú nohu tak veľmi používať nemusíš.

Čo presne chceš v strave ubrať, keď ješ, ako vravíš, ako vrabec?

halooo

tak mensich 5 porcii ako mam teraz 3 to sa ani neda..lebo jem ako vrabec..len trosicku..a bohuzial nemozem ani beh,ani bicykel,lebo som prednedavnom mala vyklbene koleno..cize ja len take lahke cviky doma :)..cize vidim to tak,ze este asi uberiem stravu,lebo nevladzem viac cvicit

Martin_242

Nie koľko, ale čo a ako by si mala cvičiť...
Základ je strava, pohyb prispieva k rýchlosti chudnutia.
Takže aeróbne cvičenia ako je beh, stacionárny bicykel alebo plávanie, všetko minimálne 30 - 40 minút v rýchlom tempe.
A pridať na 5 porcií denne (samozrejme, menších než máš teraz 3).

Martin_242

Je to úplne normálne...lebo:
20 minút cvičenia je primálo.
3 jedlá denne je primálo.
Čakať nejaké zmeny po týždni je nezmysel.

halooo

akoze nehladujem..mne staci to co jem..ale ma to nastvalo,ze dietujem a este vazim o koli viac?..ako sa poznam tak ma to urcite prestane bavit a sa prezeriem a bude pokoj :((

lana7

Jedz každé 4 hodiny zdravé ale výdatné jedlo. Cvič. A nečakaj zázraky za týždeň :) možno najskôr priberieš..ale ked si nato telo zvykne tak váha pôjde pekne dole. držím palce. A HLAVNE!!! NIEKDY NEHLADUJ...pokazíš si metabolizmus a s chudnutím je aaamen...