TAM DOLE...otazka pre CHALANOV

hahah

ze je pekne ochlpenie no tak ste vedla aj psi su chlpaty a kvloy tomu ich nikto netrtka kazdemu sa paci nieco ine ale co moze bit pekne na chlpoch hmmm takze asi nic dole secko to je ok

sedmikraska

taka uplne hola mys vyzera fakt hrozne a mojho keby vidim uplne vyholeneho, tak by som sa asi pocurala od smiechu :D ja aj ked si tam nechavam miesto ciarky aspon 5 chlpov, tak aspon nieco, ale mys :D

del12

Mne sa paci oholená, alebo pasik.
Ja si striham uplne nakratko, niekedy sa holim uplne.Hlavne v lete, opali sa mi aj ohanbie:-)

opijka

hmm..ja som vždy bola na hladko..ale tak priateľovi sa páčilo na pásik..tak som to skúsila..a aj mne sa to celkom páči.. neviem..uplne do hola to..pripomína mi to také dieťa..však ako vieme teraz sú aj v mode dievčatá ktoré vyzerajú ako dieťa..žiadne prsia a chudé že by sa aj za metlu schovali..priateľ sa neholí..vlastne holí..ale nie úplne..mne sa páči tak ako je...:-)

a.........

som sice dievca,ale zapojim sa...ja si to striedam,raz dohola,inokedy ciarka...a tak ...niekedy neham trosicka dorast...viem,ze moj chalan bol spokojny...ale robim to hlavne koli sebe,lebo v priesvitnych nohavickach vyzera 'dzungla' otrasne ...a co sa tyka chalanov tak,tak troska uprav nezaskodi:-)....nemusi byt dohola,mozno skratit

márty-tigra

chi tak pro mě je to složitý nejradši bych aby to bylo třeba vyměnitelný :-)) prostě jeden den čárka druhej šipka, pak třba hladce, a pak zase jinak, musí se to obměňovat sterotyp to je za trest, trochu fantazie a nebát se experimentovat ;-))

Ucitel

ahoj anag. najprv píšeš že každý sem iný... a potom napíšeš že,sak to potom vypada ako curak nejakeho dospievajuceho teenagera" ... no tak diky.... že nás hádžeš do jedného vreca... Ja sa holím do hladka. nie každý deň... je to onoho lepšie... tak prosím nerážaj.kekritizujem Teba ani tvojho chlana...,,VY" to máte jednoduchšie. My si musíme dávať sakra pozor aby sme si ho neodrazali... tak o čom....