TAM DOLE...otazka pre CHALANOV

cattarins

MOj chalan bol zo začiatku tiež prekvapeny a nie velmi sa mu to pozdavalo, troska frflal ze co je toto za nova moda,ale ked chlap raz vyskusa ake je to super bez chlpov, viac uz ine nebude chciet:D

anag

Irma, hehe, teraz si ma rozosmiala. Fakt :-D. Ale vsak neblazni! Aj tebe sa fakt paci vyholeny? :-/. Mne to natolko neimponuje, vsak to potom vypada ako curak nejakeho dospievajuceho teenagera :-D. A nie, nemam problem to v tej"burine"najst :-D. To by musel byt VELMI mikro :-D. No, neviem, vravim ze kazdemu sedi nieco ine, ale urcite sa mi nepaci ked si niekto zaklada iba na uprave tam dole a ked nie je po jeho voli tak je zle. Mne by to dost zle padlo, keby so mnou chalan robil cirkus kvoli tomu ze ju nemam vyholenu a pod. Kamaratka sa prave kvoli tomu rozisla s jednym chalanom, ktory od nej vyzadoval aby ju stale mala docista hladku, a to nezartujem. A vazne to nie je sranda, vsak vy sami viete, kazdy den si to tam ziletkovat. Ja osobne mam aj lepsie na praci a nebudem klamat, kebyze poviem, ze ani cas na to by som nemala, kazdy den! A nehovorim to preto, ja sa priznam, dohladka si to neupravujem, ale samozrejme upravu mam, vsak u nas to je ine ako u chlapov :-), uz aj pre estetiku :-D. Keby si chalan chcel oholit svojho, a bolo by to jeho rozhodnutie, tak to beriem, ale osobne sa mi to naozaj nepaci. no ale vsak kazdy ma rad nieco ine!

anag

Timiik...boze moj, co fujkas??? Sice som baba ale neda mi nezapojit sa...kazdemu sa paci nieco ine! A konecne tu nie je nejaky retak, ktoremu zalezi iba na tom aby kocka si pizdu pravidelne holila...Ja sama si upravujem, ale kopa mojich kamosiek ma mindraky, lebo je to od nich fest a furt vyzadovane, a teda nie je ziadna sranda si to tam kazdy druhy den ziletkovat hore dole...nie ako u chlapov, to je jednoduchsie...este aj problemy vo vztahoch ba dokonca aj rozchody z toho uz boli...
Ja ked sa oholim, tak sa holim preto, lebo mne sa to tak paci...aj ked nahladko by som sa nikdy...nemam 4 roky...To mozes rovno prcat nejake male decko, omg! A na rovinu, BEZ SRANDY...NENAVIDIM ked je chalan oholeny...z toho isteho dovodu...nechodim s 12 rocnym, ale s dospelym chlapom,a pripada mi to na nich pritazlive...nikdy by som nechcela, aby si moj partner tamto holil...a to nezartujem...vyholeny ma maximalne odpudzuje...Pisem ti len preto, ze neznos niekoho preto ze ma iny nazor...ja som napriklad len oci vypulila, ze preboha konecne niekto komu nielen na pizde zalezi!

pajo

suhlasim s darvinom krasne vzholena na hladko alebo pekne upravena suska,ja holim svojho pravidelne a manzelke sa to velmi paci.zase kamos cim viac zarastena tym lepsia fujjjjjj

96584

no neviem ale uz som sa viackrta stretla prave s tym ze chlapcovi vadilo ze som upravena takze zalezi od chlapa kazdy dava prednost dacomu inemu aj ked mat tam prales tak to si neviem prestavit

timíík

jano.ba fuuu tak teba by som za chalana nechcela.Ty tam musíš mať riadnu džungľu keď sa ti to páči aj na babách.
pre nvmako Myslím že tak ako babám aj chalanom sa najviac páči keď je to nahladko a udržiavané a je to omnoho hygienickejšie!!