Piercing do bruska a leto..ide to spolu?

Suphotam12

Opalovanie je este ako tak...horsie je to s kupanim, to ti asi kazda povie...ono to uz beztak hnisa a ked vojdes do vody...tam je este viac bakterii..takze tak...
podla mna najlepsie obdobie je dat si to bud tak cca v marci alebo koncom septembra..s

vierka86

ja som si davala tiez v lete, cez prazdniny a dobre som spravila lebo taka telesna vychova a pod prve dva tydne by bol problem, nemusis sa bat, osetruj si to, pred slnieckom to mozes prve dni schovavat ale myslim ze by to nemal byt problem ale neviem, radsej sa spytaj, priamo toho co ti to bude robit, na co by som vsak dala pozor je kupanie, aby si nedostala infekciu

NatalkaSun

Vám tu všetkým d*be :DD
jedna hovorí v zime, jedna na leto...jedna toto druhá toto :D
ja som si to dala na začiatku mája, mám to chvílku, pekne sa o to starám, a vizerá to fajn. Len ma zaujíma či sa môžem opaľovať. /plne sa chcem ísť opalovať, ale bojím sa čo na to povie pupček :-)
Nemáte s tým skúsenosti??
PS: len prosím nie že jedna sa opaluje a je to super, a dalšie tri že sa to nikdy nesmie! :DD
Ďakujem.

janka:))

krkrkrkrkr nie nevadi,ked si das piercing do pupku teraz..ja som si davala v decembri a pohoda...a mam uz davno zahojene....nebojaaj sa:)..naozaj

lafee

sewie to s tym prelepovanim tiinka ma pravdu...koza potrebuje priestor a vzduh ked chces aby sa ti to rychlo zahojilo....ja som bola prepichnut len nedavno a presne mi hovorili aby som nosila volnejsie tricka..nic obtiahnut aby to mohlo dychat a hojit sa...a o tom slnku tvrdi kazdy nieco ine...uplne kazdy ako tk pozeram...

sewie

tiinka,nastastie sa mylis:) po prve-ked som si dala pupok prepichnut prvy krat cely mi ho prelepil a povedal nech si to aspon dva dni neodlepujem!!! a po druhe -akurat som si precitala na podobnej teme ze sa boli spytat v studiu a povedali im ze leto je na hojenie lepsie ako zima-aj slana voda atd...samozrejme splasky v bazene su neni ziaduce-ale tam nelozim:)

tiinka

tak ako... ja by som poradila rozhodne piercing nedavat v lete- hlavne nie do pupku.... !! treba mu totiz cas na hojenie a voda tomu vobec neprospieva- este to holky v lete vydrzte a potom na jesen si dajte...pretoze urcite by ste ho radi ukazali na kupku a tak a to by sa do vody teda nemohlo ist... A piercingy sa nesmu prelepovat lebo koza potrebuje dychat... cize skuste este pockat a po lete horsa do studia :))

sewie

a preco slnko skodi piercingu? ked si ho trebars prelepim? nepomoze? viem ze mraz nie je dobry napr.ked mate pierc v nose,alebo oboci-lebo tym omrza aj ta pokozka okolo...no vody sa nebojim-k moru idem za mesiac-cize to stiham trocha vyhojit,a do bazena sa nechystam,moc ich nemusim...aj tak seci len posedavaju po okrajoch a zizaju jeden na druheho...kupim si nejaku dezinfekciu v tom studiu specialne na to.snad to bude ok...skratka budem sa starat:)

ZyxerkA

suuuuuuuuuuzi neviem, odkial si zobrala, ze to nevadi...

slnko je praveze to najhorsie co pre piercing moze byt.

more ma sice dezinfekcne ucinky, ale v priebehu hojiveho procesu sa neodporuca minimalne prve tyzdne kupat ani v mori, nakolko more nie je 100% dezinfikovana cista voda.

suuuuuuuuuuzi

no je pravd aze hend ako je to cerstve terab s ao to vela strat bazeny nehozia minimane mesiac no more a slnko nevadia....treba si to cistit a nepodcenovat