Atopicky ekzem

Jovanka

skus protopan box ten myslim ze stoji za to vyskusat ak by nahodou nesadol tak aspon zmierni svrbenie ale mne pomohol so zapalenym ekzemom na krku do dvoch tyzdnov ale brala som aj doplnky

Kamilita

More je perfektné na ekzém - úžasne čistí a rozhondne citeľne zmierňuje ekzém. Dobrým ťahom je aj odstránenie citrusov, čokolády a sladených kolových nápojov z jedálnička. A na ekzématické prejavy - ako fliačky, krvavé fľaky v záhyboch a šupinkovanie je perfektným pomocníkom protopan. Nám do troch dní odstránil svrbenie, do týždňa zmizol ekzém z pier, líc a tváre a asi do mesiaca odstánil fľaky spod kolien a lakťov.

simona123

Nám pomohlo až pobyt pri mori, deťom morská voda krásne prečistila organizmus, pomohla im na ekzém aj na dýchacie problémy. Mladší mal rok, keď bol po prvý krát pri mori.

Sona345

Mojmu synčekovi tiež výrazne pomohla liečba laktobacilmi a musíme dávať pozor na to, čo spapá - vyhýbáme sa jahodám, citrusom, čokoláde, sladeným nápojom. Pokožku pravidelne premasťujeme, aby nemal vysušené miesta a je na tom oveľa lepšie

Peach

hojte maminy, prepacte ze som vam sem tak vtrhla...Ale mozno vam to pomoze. Ja mam 3 rocnu dceru s atop.ekzemom, trapili sme sa s tym dlho, kortikoidy som odmietla. Hladala som vsemozne na nete - aj tu na konikovi a skusala snad vsetko, az mi kamoska odporucila skusit liecbu probiotikami. Ano, tiez som na nu kukala jak debil. Skusili sme a velmi to pomohlo. Je to taky prasok, ktory sa rozrobi do kuska vody a dietatko to vypije+sa tym potrie to miesto na pokozke. Nam za tyzden vybledli flaky na pokozke a neskutocne sa to upravilo. Zacinali sme probiotikami Biomilk Colon, pak sme presli uz na ten druhy, taky oranzovy... kupujem to cez tu kamosku, jej fotrik s tym robi, maju aj stranku www.viaczdravia.sk

lenkaz

Ahojte mamicky, ja som mamickou 2 deticiek, a obe maju od narodenia atopicky ekzemik, chodievame stael ku koznej lekarke, vyskusali sme rozne kombinacie, kremikou a liecikou az na koniec som v noci po dlhom bludeni na nete objavila od jednej pani radu tak som nevahala a vyskusala.A od vtedy na tieto vyrobky nedam dopustit.Kazdy kto ma atopicky ekzemik vie ze uplne sa neda nikdy vyliecit, no vdaka tymto vyrobkom ktore pouzivame na kazdodennu starostlivost, beznu hygienu, sme zabranili aby opat prepukol, takze od kedy ich pouzivame, naozaj si musim zaklopat a fakticky mam pokoj, tak som si objednala od tejto firmy aj pre seba a tiez som sa konecne prestala vyhadzovat.Ak budete mat zaujem rada poradim.Odpoviem na kazu otazku.Prajem vela stastia vsetkym mnamickam

TRAVNICA

Detsky liecebny ustav v Travnici okr Nove Zamky kde sa liecia kozne choroby a ekzemi nemusite chodit k mrtvemu moru tu sa nachadza voda ktrora obsahuje vsetky zlozky ako mrtve more uspesnost liecby je az 90% a preplacaju to poistovne odporucam

annegarde

Ekzem u deti sa lieci obmyvanim postihnuteho miesta vyvarom-(teplym,nie horucim,alebo chladnym) z ovsa-ovsenych vlociek. Pre dospelych je pomoc: za hrst riecneho cierneho bahna(NANOS NA OKRAJU JARKA) zmiesat s morskou solou-tiez za hrst.Tymto solenym bahnom z tecucej vody sa vysuchat.Urobit-piling.Po dvoch troch takycto pilingoch sa postihnuta koza zasusi a ekzem sa viac neobiavy.