Atopicky ekzem

rebeka

na atopicky ekzem môžem odporúčať krémi a-derma dermalibor hlavne pre malé detičky,po prvom natieraní je vysledok vyditelny.

eva1

Ahoj Jurky,
super si spravila ze si tam sla ;-)
Ono to zaberie, uvidis...ak to mas velmi vyhadzane, tak si tie kvapky davaj castejsie prve 3dni... aj kazdu 2hod-ja to tak robim, ono to rychlejsie zaberie...
Homeopatica su pomale, ale zato zabijaju v tele to svinstvo dokladne!!!
kdezto kortikoidy to zabiju hned, ale len docastne ...homeopatica pomaly ale vsetko...takze vela vela trpezlivosti...

jurky

ahoj evi, takze som u neho bola, samozrejme ze si ma pamatal, a to som bola u neho asi pred 3 rokmi a hovoril, preco som neprisla hned a takto trpela ... a ja ze neviem, ze som bala, ze sa mi to este viac zhorsi .... a on, ze, ked uz som sa u neho liecila, tak by sa to uz nemalo moc zhorsovat, ale naopak malo by to ist rychlo ... tak dufam, ze to tak bude .... je to velmi fajn clovek, plny optimizmu .... clovekku to dodava silu .... takze musim len verit, nejest sladke, brat tie jeho kvapky a cakat, kym sa to zlepsi ....

eva1

Ahoj Jurky, asi som to nestihla, ale ano je to na sancovej ... prepac, az teraz som sa sem dostala.,
ako si dopadla?

jurky

ahoj evi1, prosim ta Dr. Bielik sedi stale na tej Sancovej 76? Zabudla som sa ho spytat, ked som mu volala a zajtra k nemu idem. prosim odpis a mozes mi napisat aj ten mail, dik

jurky

ahoj evi, vies teraz ked dojcim, tak neviem ci vselijake tie caje budem moct, kvoli drobcovi, aby som mu nejako neuskodila, ale ked prestanem tak sa budem snazit a doslednesie upravit stravu a aj tie precistujuce cajiky pit. Aj nad tym Aloe Vera som rozmyslala , pocula som na to len pozitivne veci, ved uvidim. inak si mozmr vymenit maily a pokecat si o tom, alebo ak mas ICQ ..... co ty na to?

eva1

niet zac ;-)
potom daj vediet co ti povie.
Napriklad ja mam exzem z hrubeho creva a pecene. A to si liecim jeho kvapkami. Uz tak dokonale poznam svoje telo- orany, ze staci aby sa mi vyhodili len vyrazky na cele,ci lici a viem z coho to prameni! Skus sa sledovat, co zjes, cas pred a po menstruacii, telo, zima...a tak...
Potom ti bude lahsie vediet rychlo zasiahnut predtym ako ta exzem zaleje celu.
Este ma napadlo, ak mas zaujem pit ALOE VERA je uuuplne super na precistu, mozem ti dohodit kontakt, ale je to trochu drahsie...A potom co je super su SVEDSKE KVAPKY - ktore kupis v lekarni. Pije sa lyzicka rano a je to zmes biliniek. To je super na precistenie tiez.
No a tiez vela bilinnych cajov pi- zihlava, atd... nastuduj si bilinky...
A na kupel je super SLEZ- ten velmi zvlacnuje pokozku a nemas pocit takej suchoty.
daj vediet ak ti mam v niecom blizsie poradit,pa

jurky

ahoj evi1, takze dnes som sa objednala u Dr. Bielika, tak uvidim. Najviac sa bojim toho zhorsenia ekzemu, lebo uz teraz to mam dost katastrofalne, hlavne na tvari, krku a rukach, mi to aj dost mokva .... no hroza. A este ked sa mi to ma zhorsit, tak mam z toho strach ... a hlavne teraz, ked sa musim starat o svojho synceka ... nie je to jednoduche ... ale verim, ze to nebude dlho trvat a ocakavany vysledok sa dostavi.... Inak ja som si tiez myslela, ze mi ekzem zmizne po porode .. ale po dvoch mesiacoch od porodu sa mi to zo dna na den strasne zhorsuje ... neviem preco to tak je ... davam si pozor na stravu a aj tak ... inak dik za povzbudenie ... pa