najlepšia kamoška si našla priatela-kasle na mna

Príspevok v téme: najlepšia kamoška si našla priatela-kasle na mna
sewie

Moj problem nespociva v tom,ze by som jej to nepriala-som velmi rada ze je konecne stastna s chlapom svojho srdca. ale je mi strasne luto ze som ju stratila. nie som pubertacka chorobne upnuta na kamosky,mam 22 ale aj tak to boli. Predtym sme sa spolu zabavali vymyslali hovadiny...vzdy ked jedna z nas skoncila skolu,tak sme si hned volali ze kam pojdeme...odkedy je s nim vola len jemu,planuje veci len s nim a ja v nasej spolocnej izbe_mame prenajaty byt-rozmyslam preco som zas stratila dalsiu kamosku a ci jej vobec este na mne aspon trochu zalezi...ci este nieco v jej zivote znamenam...su kamosi dobri len do chvile nez si clovek najde partnera?

henriette

Ja som mala dlhorocnu kamaratku, ale nikdy sa ku mne nespravala velmi uctivo, ale stale som jej odpustala. ale ked som si nasla svojho terajsieho priatela, zacala som s nou travit menej casu, aj preto, ze mi moj partner preukazoval uctu, ktoru ona mi nikdy nedala. tak som s nou postuupne prestala stykat. Ona o mne hovori to iste, ze som sa na nu vykaslala kvoli priateovi, v podstate to tak je, i nie je. Dospela som sa a nebavi ma uz chodit na diskoteky a chlastat. s priatelom mi je fajn, na tom nic nie je , ze chcem byt s nim, viem ze to nie je spravne voci nej, ale je to aj moja, aj jej chyba. nevravim, ze ty si v podobnej situacii, ale mozno jej na tebe nieco vadilo uz predtym. Inak pripominam, ze s inymi kamaratkami sa bavim tak ako predtym, to len s touto jednou, lebo ona vzdy kritizovala mojich priatelov, aj tohto.

kamos

sewie,

podla mna je dobre, ze sa ta zbavila. Podla toho co pises, potrebujes niekoho, koho by si mohla stale otravovat. Kamarati sa nemusia rozpravat aj rok a stale su kamaratmi.

moja kamoska

ja som bola prave na tej strane ako tvoja kamoska, mala som najlepsiu priatelku a brala som ju tak aj ked som si nasla chlapca, viac menej ona mi ho dohodila, a ked som s nim zacala travit viac casu ako s nou uplne ma odpisala, zacala sa ku mne spravat inak, nerozpravala sa so mnou a ublizovala mi roznymi vecami ako napr. predo mnou sa bavila s mojimi kamaratkami ktore pred tym odsudzovala, casom ma to preslo a teraz som ju nevidela 3 roky, minule mi napisala ci sa nestretneme ale potom sa znova neozvala mozno len nemala cas ako to uz teraz byva, ide o to aby si len ty tiez taku chybu neurobila ako my, neodsudzuj ju, vyckaj, a ona sa znova vrati do toho co bolo, len ju musi prejst to poblaznenie, a este jedna vec, uz to tu pisali ale je to pravda ja som mala tendenciu mat len jednu tu naj kamosku aj ked boli aj ine ale je dobre sa na nikoho vazne neviazat a mat vela priatelov a mozno z tych vela mat zo tri tie naj,,vela stastia,,

sewie

radana,mylis sa-vo vsetko...rodinu neplanuej najblizsich pat rokov,uz len ked dotycny poznamenal ze povkaj ako ti o rok budem liezt na nervy tak sa divne zasklebila vo vyzname:predpokladas ze tolko budem s tebou chodit?...a ja jej nechcem riadit zivot! ved jej nic neprikazujem, nezakazujem...asi si zle pochopila-teda urcite si zle pochopila moje slova...ja jej nezakazujem byt s nim!mna len mrzi ze uz je len s nim...a ze teda uz som out

radana

sewie,nehnevaj sa,ale ja mam stale z toho taky pocit,akoby si chcela svojej priatelke riadit zivot a rozhodovat za nu,kedy bude s tebou a kedy moze byt zase s nim...Pripada mi to trosku sebecke.Prepac,ked som zatala do ziveho,ale to je moj nazor..

sewie

barbinka,katulik-ja viem,treba sa aj bavit s inymi ludmi,ved sa aj bavim,len proste aj ked som s niekym vonku,vzdy ma napadne preco tam neni ona a je mi z toho smutno...ale snad za nejakeho pol roka ju to ,,prilepkove"obdobie omrzi a bude aspon o trochu castejsie aj so mnou...

katulik111

Mne sa stalo to iste. Moja kamaratka ma púriatela uz viac ako rok. Byvame od seba par metrov a vidime sa asi raz za 3 - 4 mesiace. Musis sa s tym zmierit. Nikdy to uz nebude ako predtym. Stale bude u nej na prvom mieste on.Najdi si aj ty niekoho. Bud nejake nove kamaratky alebo priatela. Aj ked viem, ze sa to neda na povel. Tak vela stastia a nezufaj.

barbinka

nie si zbytočná. a pozri sa, určite nemáš jedinú kamarátku. nájdi si aj ty niekoho s kým budeš tráviť svoj voľný čas, jedine tak ťa nebudú napadať takéto myšlienky. chodievaj športovať, zabávaj sa, alebo sa niečomu hodnotnému venuj. uvidíš, bude ti lepšie.

radana

sewie,mozno sa mylis.Ona tiez urcite nechce zostat cely zivot sama a mozno budes prekvapena,ked ta casom pozve na svadbu.Sama pises,ze uz nie ste 15-16 rocne sumienky,takze nieco v tom urcite moze byt.Keby s nim nechcela byt,tak by vsetok volny cas netravila s nim ale s tebou trebars.

sewie

radana-buducnost spolu urcite neplanuju,na to ju veeelmi dobre poznam,ona sa vztahov boji jak cert kriza,vykon je ze sa s nim dala dokopy oficialne:)a to jej sakra dlho trvalo...

barbinka-ja ju chapem...kiez by si mala pravdu,ale pridem si uz totalne zbytocna:(