najlepšia kamoška si našla priatela-kasle na mna

Príspevok v téme: najlepšia kamoška si našla priatela-kasle na mna
sewie

Moj problem nespociva v tom,ze by som jej to nepriala-som velmi rada ze je konecne stastna s chlapom svojho srdca. ale je mi strasne luto ze som ju stratila. nie som pubertacka chorobne upnuta na kamosky,mam 22 ale aj tak to boli. Predtym sme sa spolu zabavali vymyslali hovadiny...vzdy ked jedna z nas skoncila skolu,tak sme si hned volali ze kam pojdeme...odkedy je s nim vola len jemu,planuje veci len s nim a ja v nasej spolocnej izbe_mame prenajaty byt-rozmyslam preco som zas stratila dalsiu kamosku a ci jej vobec este na mne aspon trochu zalezi...ci este nieco v jej zivote znamenam...su kamosi dobri len do chvile nez si clovek najde partnera?

zaia

z tvojich riadkov je citit osamelost, ale takehoto pocitu sa musis zbavit ty sama, to sa len okrajovo dotyka priatelov. preco napr. mas iba jednu priatelku? teraz, ked sa zalubila, si ostala visiet. niekde v tebe musi byt chyba, ze nemas viac moznosti zabavy a visis iba na nej. a co nejake tvoje zaujmy, to ste sa iba zabavali? nemozes napr. zacat nieco studovat alebo sa venovat nejakemu konicku? ked zacnes nieco tvorit a tiez si planovat a plany realizovat, nebudes sama. okrem toho by si sa tiez mohla poobzerat po nejakom muzovi. viem, neda sa to na povel, ale aspon sa otvor okoliu a nesed doma ako knedla. ked budes mat priatela aj ty, zase si budete rozumiet. kazda mate teraz ine zaujmy, s tym nic nenarobis. rozhybat sa musis ty sama.

barbinka

myslím, že jej na tebe záleží, len proste sa zamilovala. chce všetok čas tráviť teraz s ním. to nesmieš tak brať, že sa na teba vykašlala, ale skús ju pochopiť. keď je človek čerstvo zamilovaný, tak nič iné nevidí, len toho svojho vyvoleného, ale to nebude trvať večne. nechaj jej nejaký čas a uvidíš, že časom budete znova spolu vymýšľať rôzne hovadiny. možno nie tak často, ale budete. hlavne jej to nevyčítaj.

radana

No to uz tak chodi,ze partner byva prednejsi nez priatelka.A je to aj pochopitelne-ked si spolu planuju buducnost,raz si mozno chcu zalozit rodinu.