Ked je trapno v postely...

Príspevok v téme: Ked je trapno v postely...
zahanbena

ahojte vsetci,,rada by som sa opytala vsetkych zien co navstevuju tieto stranky,ci aj im sa stava nieco take podobne ako mne,teda podme k veci,,pri rychlejsiom sexe,ked partner do mna doslova napumpuje vzdux tak zo man vychadza ale s neprijemnym ZVUKOM a znie to ako prdenie,je to pre mna dost zahanbujuce a nemam chut ani na sex ked si pomyslim ze to zas pride,,s partnerom spime uz 5 mesiacov ale zacalo to tak asi pred 2 mesiacmy,preco to pred tym nebolo a teraz ano??najhorsie na tom je,ze to nabera na intezivite,,,predpokladam ze na to asi nic nepomoze,,tak mi aspon povedzte ze nie som v tom sama co to ma nech sa tak moc necitim trapne...paaa

MIMIKA2

Podla mna je to normalne nam sa to s partnerom tiež stáva a je to srandovne. Smeje me sa na tym a robime si z toho p rču. Uvolni sa a mremen to na srandu. Nerob z toho važnu vec.

::::::::

Mojej priatelke sa to robi tiež a zažil som to už aj predtým a musím povedať že je to celkom milé :D ja sa na tom smejem. Je to normálne neviem prečo sa za to niektoré ženy hambia :) len že ked chcem ísť dolu jazykom a stane sa to tak dostanem vždy záchvat smiechu a moja milá má a toho depku :)

plamienok

myslim,ze ak nie si jeho prva partnerka tak vie,ze je to normalne a nemalo by ho to vobec prekvapit.Ak sa to stane tak sa iba pousmej a on sa urcite tiez.Nie je to nic vynimocne co sa ti deje.

rada

mne sa tiez stalo a najprv mi to bolo trapne ale potom sme sa tomu smiali. Netrap sa nad tym, ber to s humorom a stavaju sa ovela vacsie trapnosti ako toto. Urob si z toho srandu. Dufam, ze dnes nepoprdkam :o))). A bude veselsie.

jana1980

ked je velmi trapno.
pri sexe mi do vaginy tiez nejakym sposobom vnikne vzduch a pri zmene pohybu ide zase von ale s neprijemnym zvukom a znie to v tej chvili strasne....pomoc...ako sa toho zbavyt