Palette color shampoo

Príspevok v téme: Palette color shampoo
kvetka

ahojte potrebovala by som sa poradit co sa tyka farby vlasov.pouzivate niekto palette color shampoo?ak ano prosim napiste ako tento sampon chyta?ci tak ako je na krabicke alebo tmavsie pripadne svetlejsie..ja viem ze je to individualne ale napiste svoje pocity.a ako vyzerali vase vlasy po pouziti?neboli velmi znicene a vysusene?DAKUJEM A PEKNY DEN KVETKA

jajushqa

ahojte prosim poradte mi niekto .. mam blond vlasy no chcela by som trosku zmenu.. chcem si dat na vlasy palete color shampon svetlo hnedy. len chcem vediet ci sa mi to potom zmije.. alebo apson mi poradte aky sampon sa na milion percent zmije.

jajkafr

ja mám tmavohnedé vlasy. Nechcem si ich farbyť farbou, pretože nemám rada keď mi odrastá. Preto používam len šampňony tie čo je na nich napísané že vydržia 24 umytí. Tmavšie farby palete color shampoo ako fialová, tmavofialová, bordová, červená, svetlohnedá mi chytia. Sú tmavšie ako na obrázku. Pri fialovej som mala vlasy čierne s odleskom rovnakom aj pri bordovej. Fialová sa strašne rýchlo zmýva vydržala asi 4 umytia. Bordová a červená mi však odrastala. Sestra mala čiernu. Má trošku tmavšie hnedé vlasy ako ja. Šampón jej chytil dobre, ale tiež jej odrastal nezmyl sa po 24 umytiach.
Raz som si kúpila jesennú červenú a nechytil vôbec. Takže keď chcete, aby vám palete color sampoo chytil tak jedine tmavé odtiene

888July

palette color shampoo sun gold (novinka)bolo vyhodenych 2,69 eura!!!...absolutne, ale absolutne mi to nechytilo! a to mam svetle hnede vlasy!!!...cely postup som dodrzala tak, ako je odporucene v navode! v zivote uz nevyhodim peniaze za takeo podradne produkty!

domcek852

baby pocula som ale skor velmi dobra kadernicka mi povedala ze palette farby na vlasy niesu az take dobre lebo su agresivne a aj vzdy tmavsie chytaju. Mozno sa vam uz stalo ze ste si dali svetlo hnedu a mali ste cierne vlasy( mne aj mojim kamaratkam sa to stalo) .. vraj lorealky su lepsie

alilien

ak odlho vydrzi ten sampoo? mala som svoje vlasy take plave sveto hnede a dala so msi strene hnedu palette. chcela so mto mat len o trochu tmavsie ale chytilo to straasne silno na tmavo..zacne to blednut az po tych 24 umytiach alebo po nich by mal zist cely? zide to vobec niekedy cele dolu??

bejbííínqa

mam ece jednu otazku :D....ze tento palette color shampoo on chytii aj keby som chcela bledsi ako su moje wlasy ? mam ix stredne hnede a rada by som ich zosvetlila :D...

sisa13055

ja som si dala palette color shampoo c.221 stredne hnedu a chytilo to trosku tmavsie ale velmi pekne.potom sa mi vsak objavila alergia takze doporucujem babam ktore si to idu dat prvy krat a maju citlivu pokozku aby najskor skusili na malom kusku ci vam farba nebude vadit.ale inak som bola velmi spokojna :)