neviem ako dalej :(

Príspevok v téme: neviem ako dalej :(
hroznaa

je to dlhy pribeh...
v skratke-3 mesiace som mala zarach kvoli jednej kravine, k tomu som ochorela a pribrala...veelmi pribrala...kvoli tym 3 mesiacom bez volnosti som prisla o kamosov, takmer aj o najlepsiu...pretoze ma novu partiu...a ja mam z nich pocit, ze ma nejak neberu...
ale moj navacsi problem je v tom pribrati... mam z toho obrovsky komplex... proste vsade kam pridem vidim chude baby s nadhernymi telami a ja sa citim taky tucko..nie som uuuplne ze obrovska...BMI mam v pohode, ale vsetko je to tuk, nie svaly.. 165cm/60kg...proste som ako taka velka zelatina :( telo sa mi trasie ked kracam normalne :(
kupila som si korcule, tak chcem ist aspon to...a tiez chcem vylucit sladke, ale nejde toooo.....som sa stala zavisla :( ako sa mam donutit prestat s tym?? snazim sa jest pravidelne, celozrnne pecivo, chude nemastne maso a tak, ale kazim si to tymi sladkostami :( boze...co s tym??? aj psychicky som na tom otrasne...neverim si absolutne...fnuuuuk

Martin_242

Donútiť sa prestať jesť sladké je veľmi jednoduché a zároveň aj veľmi zložité, komplexné a účinné riešenie spočíva práve v tom, že už sladkosti nesmieš v žiadnom úrípade toľko žrať!