Stava aloe vera - pijete ju?

issey

RNG - dakujem za rady, su naozaj velmi uzitocne. Mam od teba vsetko, co si pisal. Naozaj tie tvoje vyrobky su jedny z naj, co som kedy brala. Vzdy pomozu, ale moj problem dlhodobo neriesia.Preto to idem teraz riesit uz opat s Gastroenterologom a uvidime, co dalej. Okrem HP mam pravdepodobne aj problem s travenim bielkovin (mliecne) - pred 1,5rokom som jedla a pila mliec. vyrobky denne niekolko krat - zrazu alergia - toto vsetko sa odzrkadluje na pokozke-mam po tele take male gulicky-dokonca aj vo vlasoch), neustale vracajuce hnacky,hoci nezjem nic z coho by mohli byt, zapach z ust, plynatost,... - vyskusala som u teba liecbu strieborna voda + GSE+zinok (citila som sa fajn, ale po liecbe (4 tyzdnoch) sa to aj tak dalo do povodneho stavu. Betain po jedle je fajn - ustupila plynatost, ale ma dost zapekal. Naopak na hnacku mi uz nezaberaju ani antibiotika. (minule si mi velmi dobre poradil -psyllium s colostrom a probitikami - naozaj mi to do 24 hod pomohlo.Potom som este brala preventivne 3 dni probiotika a psylium - a to ma normalne prehanalo - do 2 hodin som bola na wc 4 x - ale uz aspon nie hnacka. Odvtedy ustupila plynatost - ale vyhybam sa mlieku a mliec.vyrobkom uplne. Ale tie male vyrazky stale dokola a zapach , resp. neprijemna chut v ustach pretrvava.
TAkze sa mi zda, ze vsetko u mna zabera nejak opacne - co ma ma zapiect mam hnacky a z coho hnacky, tak zapece,...

RNG

aj vzdy zdoraznujem, potravinove doplnky nie su ziadne zazraky ale spravne vybraty mnohym pomoze.
Casto lepsie ako lieky.
....
Isey, ake problemy so zaludkom si mala?
Mozno by som ti vedel na to nieco poradit, co by pravdepodobne zabralo lepsie, ako aloe.
....
Na nervozny zaludok je DGL a dumbier.Upokoja a DGL podporuje regeneraciu stien.
..../.
Na nakazy ako napr helikobakter su zinkove zluceniny a koloidna strieborna voda.
.....
Na tlaky v zaludku z netravenia jedla(jedlo sedi ako tehla v zaludku)su pomoc Betain HCl, Pepsin HCl a rozne enzymaticke zmesy.

issey

Ahoj.
Uzivala som to 2 mesiace, ale nejak extra nepomohlo. Mala som problemy so zaludkom,.... - ale okrem toho, ze ma to na zaciatku brania par-krat prehnalo, tak ziadna zmena. Vsetko po starom. Hodnotim to ako zbytocne vyhodene peniaze.
Ale na kazdeho to posobi zrejme inak.

RNG

kyblik, je to zdroj vseliakych uzitocnych veci, od vzacnych liecivych polysacharidov az po stopove prvky, hlavne pritomne v divokych rastlinach, nie vo farmarsky pestovanych.
Niekomu to pomoze. Na zaludok, na srdcove choroby, na zvysenie imunity a podobne.
Nie je to liek, len dobry a uzitocny potravinovy doplnok.

RNG

dexia, ciste aloe vera, je nefiltrovany vnutorny gel, tepelne a chemicky nespracovane.Kedze musi byt niecim konzervovane, inac by vo flasi kvasilo, pridavaju do toho rozne latky. Ja osobne mam preferenciu na kyselinu askorbovu=vitamin C alebo trosku koloidneho striebra.
Takto vakuove uzavreta flaska ma trvacnost okolo 1 roku a ma zachovane vzacne polysacharidy-hlavnu ucinnu zlozku.Po otvoreni ju treba okamzite chladit a vypit do 1 mesiaca, alebo skorej.

usmev

dexia,keď si si už kúpila šťavu z aloe vera, tak ju vypi tak, ako Ti ponúkol RNG,ale neviem či vôbec pocítiš nejaký účinok na sebe.Nepoznám Tvoje problémy, ale účinné aloe vera je hutejší gel, ktorý obsahuje vlákninu,čo je pre organizmus dôležité.Keď piješ riedke aloe, tak je to precedené, bez vlákniny,môže mať účinok, ale musíš ho vypiť raz toľko,čo ide aj do peňazí,ako píšeš.Ak budeš mať problém a chceš,ozvi sa:duratnakatka@zoznam.sk

dexia

dakujem RNG.ja som si uz myslela,ze je to nejaky nezmysel,ale zrejme ma mat taku cudnu chut.tak musim ju popijat dalej,lebo dlho ju uz nemozem drzat,max.1 mesiac v chladnicke.je to taliansky vyrobok aj tam kupeny.

RNG

Tak si ju zamiesaj do ovocnej alebo zeleninovej stavy.
Ja som pridaval aloe stavu do mixov, aby sa vytvorila pekna pena na nich uz vyse pred 35 rokmi, netusiac, ze je to nejak extra zdrave.