Strach z manzelstva

Príspevok v téme: Strach z manzelstva
mirage

Ahojte!Uz druhykrat sa mi stalo,ze kvoli tomu ze som tehotna sa "musim" vydavat.Prve manzelstvo stroskotalo na tom ze partner nechcel dieta.Mali sme sa velmi radi nikdy sme sa nehadali ale pre moj strach odstahovat sa a skusit zit s nim sama aj s nasim dietatom sme sa odlucili navzdy a nakoniec sme sa v pokoji aj dali rozviest.Ostali sme dobrymi priatelmi i ked pre svoju pychu som mu nevedela vela veci odpustit a v poslednom rade nedokazala som si priznat chybu,ze na rozvode som mala aj ja svoj podiel viny.Ale to je teraz uz buducnost s ktorou som sa ako tak vyrovnala.Teraz nastal iny problem.Mam druheho partnera a cakame prirastok.Nechcem sa vydavat a mam strach z toho ze sa budem musiet odstahovat k nemu do domu.Mam v tom zmatok.Neviem ci chcem to dieta,ci chcem jeho,ci si ho mam vziat a skusit vsetko co manzelstvo obnasa,alebo z toho opat zbabelo utiect tak ako som to urobila predtym.Trpim 3 roky na panicku poruchu a neviem z coho ta nerozhodnost plynie.Neviem co vlastne chcem a to ma ubija.Ublizujem svojim najblizsim a tym padom i sebe samej,ale ako mam prekonat samu seba.Zda sa mi to strasne tazke.Poradte co robit!?