Je to astma? Čo to je?

Fofa

Skus si dať do miestnosti kde spávaš nove steny na baze ilu, a odstraň všetky alergény napr: koberce, zaclony , atd...
nech aspon tretinu života maš v poriadku, ked budeš chcet pomocť takýmto spôsobom , daj mi vedieť na
tel:0907 684 749

hviezda12

moja dcéra má astmu už niekoľko rokov-pri podchytení v rannom štádiu a dodržiavaní odporúčaní lekárov sa s tým dá žiť...

damian

pozri si na badatel.sk novy clanok Nepi Jano Nepi vodu, zacni pit 2 a pol litra vody denne a azda problemy prestanu. Astma a alergie su asociovane s chronickym dehydrovanim. Ak su Tvoje problemy z dehydrovania, vysledky by sa mali dostavit do 7 dni adekvatneho prisunu vody

lion369

ja vam poviem (napisem) ze mam astmu a prejavuje sa kadejako hlavne kaslom a dusenim sa. je to vlastne stiahnutie priedusiek vplivom nejakeho alergenu...asthma bronchiale...alergicka asthma...zozente si hnet nejaku dobru lekarku imunoalergologicku a ta vam poradi ako sa to da zvladnut...hlavne sportovat ale nie narazove sporty ale vytrvalostne...je to o vypracovavani priedusiek a pluc...( naj je plavanie a lyžovanie) keby ste odo mna potrebovali nieco som na pepo369@orangemail.sk ozvem sa...

konštanta

ahojte ja mám podobný problém..prosím popíšte mi ako sa u vás prvý krát prejavila astma...ako to prebiehalo??

falko

no ja by som určite zašiel za lekárom..ak je to astma treba to čím skôr chytiť pod kontrolu,aby to nebolo ešte horšie

hmmmmmmmmmmmm

astma casto suvisi s preexistujucim alerg.ochorenim,alebo chron.zapalom priedusiek/neliecenymi, alebo zle liecenymi/ ide o chronicke zapalove zmeny na sliznici dych.ciest..su rozne stupne astmy, podla toho ako casto vas "zachvat"-rozna intenzita chyta, napr.raz do mesiaca, viac ako raz do mesiaca, raz do tyzdna, viac ako raz do tyzdna, alebo denne,su rozne medzistupne.ide o to,ze zapalom sa stahuju dych.cesty a clovek sa nemoze riadne vydychnut.lapa po dychu,pretoze nie je rovnovaha v nadychu a vydychu, objauvuje sa sykot a piskanie na hrudi.moze sa zacint zacvatmi kaslu.urcite by som zasla co najskor k doktorke,nemusis mat astmu, moze to byt nabeh, vcasnym liecenim sa da ovladat, ale moze to byt aj cosi ine. nech ta posle aj na plucne.inac, pricinou dlhodobeho kaslu mozu byt aj zle kontrolovatelna alergia,ale i reflux/zatekanie crev.obsahu/ takisto parazity a plucne chlamydie.

RNG

Na astmu a vzdusne alergie je dobry
Quercitin(2x500 mg)
bromelain(2x600 GDU)
Dumbier 1 gram cerstveho
vitamin C, 3 gramy
NAC(2x500 mg, expektorant)