Holenie intimnych castí

Príspevok v téme: Holenie intimnych castí
julienka

ahojte dievcata!!

baby ako si holite chlpky v oblasti bikin? myslim take co trcia spoza nohaviciek alebo plaviek..
ja mam problem s tym ze tam mam cervene bodky, ci po holeni, alebo epilacii. skusala som aj pinzetou trhat, aj epilatorom, aj veetom, opilcou, vsetko, okrem pasikov voskovych ale to sa bojim.

nepaci sa mi ked mi to je vidno, neviem co budem robit na dvolenke alebo kupku

britva

tak ja si to nakupalisku vsimam vzdy:-D ale to asi preto, ze si to uvedomujem u seba. ale co uz, vyriesia to plavky, ak mam sortkove, alebo to nejak pretrpím:)

Dr jajboli

JA to nemám červené, no a ktože si to až tak veľmi bude všímať, červené je , kým sa trochu neopáliš. Napudruj to(no, nemyslím to vážne, možno však, že by to ani nebolo zlé)

britva

ja si holím celú,, ale po okrajoch- to co trci von z nohaviciek, si trhám, lebo ak to mam oholene, v plavkach to nevyzera dobre, je to cervene, a tak..:// vys tym nemate problem? napr na kupalisku,,,

Dr jajboli

Ja si dám penu na holenie, oholím a je pokoj- bez vyrážok! A čo, keby si si ju celú vyholila? Je to hygienické a nebudeš sa báť, kedy ti čo odkiaľ bude vytŕčať!

lex

ja ked sa oholim a nakremujem sa hocicim tak sa mi tam spravia tie cervene, ak si to necham len tak, tak je to v poho

agina

Je to uplne jedno, ako si ich odstranujes, ked si to natries tym kremom, cervene vyrazky ti nenabehnu a budes mat pokozku ako detska prdelka. Mam ho odskusany, inak by som ho nedoporucila.

julienka

a je jedno ako si odstranujem chlpky ked si dam ten veet? teda, zalezi na tom ci pouzivam epilator alebo ziletku?