Holenie chlpov v okolí análneho otvoru

karol

nechapem, preco by mal clovek, dodrziavajuci elementarnu hygienu, mat "gastanky" pri analnom otvore?! Navyse, ked uz teda niekto musi pri sulozi "obdivovat" ritny otvor partnera, nech si ho ten aspon pred "stykom" poriadne umyje!!!!!!!!!!!!!!!!

wtf?

Uhm.tiez sa mi to zda uz prehnane.no ale kazdy ma ine naroky.pokial tam nemate hotove strnisko tak co?:-p.ale zas preboha,kto si na tom uz takto zaklada?Vacsie problemy kokos uz nemajte ako chlpy na riti,nechapem ludi ktori to vyzaduju:-/

sedmikraska

lea, take gastanky asi nie su nic lakave :D ja si holim aj ritku, aj ked je tam tych chlpkov menej, ked to nemam oholene, tak ma za ne priatel zo srandy taha a to boliii :D

lea

no asi je to predsa len k veci tema, lebo raz mi jeden chalan hovoril, ze nema rad baby s brmbolcami na zadku - to akoze chlpy ozdobene po velkej potrebe :-)

stix

som sice chlap ale tiez si holim vsetky intimne partie a aj podpazusie - ludia zijeme v 21. storoci a myslim ze je to normlana vec.. a aj co sa tyka hygieny tak som zastanca toho ze je to ovela hygienickejsie, zvykol som si na to a uz mi to zaberie len velmi malo casu oholit sa tak ziletkou... stane sa samozrejme ze pri troche nepozornosti sa mozem porezat ale je to iba o zrucnosti, holim sa tak uz roky a nikdy neprestanem

karol

no tak toto je uz len tema! Chapal by som, keby to ochlpenie na takom mieste trapilo nejaku "profesionalku" najstarsieho remesla na svete... ale inak... Spytajte sa lekara, co vam odpovie!!!

?????

Pinzetou,sak to je sialene... to aku polohu si tam nastelovala??to muselo boliet......ja si to len holim ,ale tiez si davam pozor ,aby som sa neporezala..staci oholit,hlavne ked rastu na okraji a ked mas oblecene tanga nohavicky,tak je dost blbe

lol...lol...

co to je za otazku ze na co si to tam holi? Pri Analku to nie je boh vie co... Si na velkom omyle ze to tam nikto nevidi... napr. pri polohe zozadu je to velmi dobre vidiet... sldierka jedna bacha na neprijemne trapasy...