Menstruacia - problem

Príspevok v téme: Menstruacia - problem
moosina

Ahojte.

Mam taky problem. Uzivam antikoncepciu a s priatelom mavame bezne nechraneny styk. Uz treti mesiac nemam menstruaciu. V obdoby ked akurat ma prist, citim tlak v podbrusku aky som vzdy citila ked som ju par dni na to dostala. A teraz nic. Viete mi povedat co to je? O tehotenstve pochybujem ,nakolko tabletky uzivam poriadne. Vopred vam dakujem.

zuzu6767

celé zle, jednoznačne si uz pri prvom keď si nedostala menštruáciu mala s tým niečo robiť!! teraz uz 3 mesiac nič?? tak teda ja by som na Tvojom mieste mala poriadny strach!! jednoznačne navštív gyn!!!!!!! zajtra!

Trezka1

Ak máš problém s menštruáciou , obráť sa na človeka , čo má stránku -odkaz odstránený- , mojim kamoškám pomohol . A zadarmo . Vyskúšaj sa mu oozvať na e-mail . Prajem pekný deň

moosina

machulka,
ale nechapem preco je to takto, doteraz som bola v poriadku. Mam 18 a menstruaciu od svojich 12, 6 rokov bolo vsetko v poriadku. Je mozne ze budem mat problem ked budem chciet mat deti?

machulka006

nemyslíms i že by bolo na vine tehotenstvo, pravdepodobne ti nerastie dostatočne sliznica maternice a nemá sa čo vylučovať, preto nemáš menzes...je to ok

melticka

Ahoj,tazko povedat,pricina moze byt rozna...skus si kupit test a uplne vylucit tehotenstvo a potom chod k lekarovi,aby to nebolo nieco vazne....ja som brala antikoncepciu skoro 3 roky,ale vsetko bolo v pohode...mala som problem len problem s vahou

moosina

Beriem Yasminelle, no len 2. mesiac. Predtym som brala Lyndynette a tiez som raz menstruaciu nemala. Isla som ku gynekologicke a ta vravela ze vsetko je v poriadku, tak naozaj neviem co sa deje.