gynekolog TN

kruge

teda stary gynekolog nie u gynekologicky je ti to divne teda mladeho a fesaka a manzelom rozpravky rozpravat ake to mate tazke ste vy uz len stetky

podla mna

choď k tej Kubalovej, tá je naozaj skvelá, a to čakanie u nej je síce dlhéé ale stojí to za to vydržanie!

svetlana6

fiiha, tak to neviem. no to je fakt blbe. ja som o tomto pripade nepocula. ja som s nim vcelku spokojna a mam vela znamych a kamaratok co k nemu chodia, aj tehulky. nikto z mojho okolia si zatial nestazoval. mna teraz potesilo, ze ma pekne prerobenu ordinaciu a konecne ma aj sono, takze uz na sono nemusim chodit nikam inam, ked ho treba. no neviem, to rozhodnutie je na tebe, ja s nim mam zatial len dobre skusenosti.

zuma

počula som, že ten kočkovský za mostami je blbý doktor, lebo jedna bola tehotná a on jej až 2x tvrdil, že nie je a nech ďalej berie antiku, no čo je to za doktora a stalo sa jej to až

svetlana6

ja chodim uz od 16tich k MUDr. Kočkovskému, Medikcentrum za Mostami. Je to zastavka pred SAD. pokial viem, objednavat sa na prehliadku k nemu netreba, iba pokial ides na odber krvi.tel.c. do ordinacie: 032 6581616. tiez sa u neho dlho caka, ale ked prides cca o 10 tej doobeda nikto tam uz v cakarni nie je, pretoze vsetky baby chodia vacsinou skoro rano, pred pracou. drzim palce.

ja som to

ti dvaja lekari,co ste ich spominali,tak treba sa u nich objednavat vopred,ci staci prist,ked ma doktorka moja normalna poslala???a dajaky kontakt alebo presnejsie info,kde ich tam najdem,prosim vas,lebo nie som priamo z TN.diky moc

ja som to

a ti dvaja lekari,co ste ich spominali, tak treba sa u nich objednavat vopred, ci staci prist,ked ma doktorka moja normalna poslala??? a dajaky kontakt alebo presnejsie info,kde ich tam anjdem, prosim vas, lebo nie som priamo z TN. diky..