Cummuling po prvý krát ....

Príspevok v téme: Cummuling po prvý krát ....
.....florian....

Čaute forumáci.... Ešte som panic takže som ani nelízal partnerke. Boli ste prekvapený z chuti partnerky, alebo ste čakali, že to také nejaké bude ? Necítili sa prvý krát tak zvláštne „trápne“. Aké ste mali pocity skúsenosti z prvého „lízania“ ? Myslíte, že je dobrý nápad hneď po prvý krát skúsiť aj orál ? Počul som, že nie je dobré hneď ísť na to, že je to pre babu nepríjemné ak nie je úplne vzrušená, tak sa pýtam čoho všetkého treba na to aby sa jej to páčilo ? Neviem ako bude chutiť ale viem, že to chcem, lebo ma zrušuje jej robiť dobre. :) Dikes za reakcie... :)

bejby6

co to riesis tolko? ved zides o poschodie nizsie a skusis to... na prvy krat to mozno nebude tak uzasne pre nu ale potom uz hej.. ako to mozes tolko rozpitvavat... ved to sprav ked chces.. ani sa mi ten prvy prispevok citat dokonca nechcelo:D

....florian.....

ZyxerkA, škoda že si myslíš, že som neviem kto, ale každý sa nejako adreagúvava niekto tak že pomôže niekto tak, že pokritizuje....
Ďakujem za reakcie... :)

ZyxerkA

janulinca prispievam sem vacsinou raz denne, niekedy 2 krat.. nemusis sa bat, na svoj zivot mam casu dost.. 2 navstevy na tomto fore mi zaberu za cely den 5-10 minut... =;)

jozeffff toto je uz tretia rovnaka tema, od rovnakeho cloveka.. ´;)

janulinca

zyxerka,tolko prispevkov tu denne davas ohladom tvojej aj celkovej sexuologie,ze sa zacinam cudovat kedy sa svojmu vlastne venujes,,ak tu niekto pise a chce radu nemas co odsudzovat,a ty florian ci kto si len do toho,urob to ako budes v tej chvili vediet a s chutou je to tak ze vacsine muzom to chuti ak tebe nebude rob to prstami sam tvrdis ze ju chces potesit,budes vediet urcite,aj ona ta navedie,dzim palec

ZyxerkA

LOL....

toto dievca je uz zufale... =;) uz zakladas tretiu rovnaku temu, a teraz dokonca s chlapcenskym nickom...
myslis, ze podla Tvojho vyjadrovania Ta nikto nespozna? a hlavne podla Tvojho slangu ,,cumuling,, .. =;)