gynekolog v Ziline

lelinka

anka902 ja dr Golsku somv zivote nevidela zato jej muza ano-aj onje gynekolog,, k nemu by som teda nesla,takze neviem aka je dr,ani sa nestretavam s pacientaki ktore by spominali ze ku nej chodia.inak Dr Vesely ma tiez vela pacientiek,ja to klasik zevraj nepise do zaznamov laistre textu ale v skratke a venuje sa skor zene aby jej povysvetloval ako co-ved je to byvaly primar na gynekologii.inak aj k dr. ku ktorej chodi tvoja dcera je super,no myslim ze tu mame tych gynekologov na vyber viac:))))uz len si zvolit podla gusta.kamosky chodia k dr.popluharovej a chvalia si,takze je to v poho

ninav

LELINKA mam 21,tak snad to nie je este neskoro:O cakam na kamosku co pride zo zahranicia,chceme tam ist spolu,tak sa rozhodneme a na 100%dam vediet ako sme dopadli:O

Anka902

lelinka ten gynekolog je doktor Vesely je to uz starsi pan ale moja kolegyna si ho chvali.Este moja dcera chodi k Dr. Popluharovej t.c. 0415643724.Ordinaciu ma blizko redakcie Vecernik.

lelinka

ninav inak s tym vykkrstenim si hlavu nerob.)) ja mam 23 rokov a bola som tam naposedy v roku 1999:) a v pohodke,ani ja som nemala probloemy tak s tym si hlavku vonkoncom nerobkaj:))daj vediet.))

lelinka

kacka ,pozri ak si neni spokojna s nou tak ju zmen,ja robim sestru v nemocnci ale nepocula som nejak nic na nu,asi to bude tym ze som sa moc o to nezaujimala.je kopec gynekologov ,ja chodim k inej do zdrvaotneho strediska

lelinka

ninav -neviem ci sa plati za registraciu ,ja tam mam kartu uz dsot dlho,vsak skus jej prezvonit a uvidis,jedine co viem tak ked chces byt vybavena na konkretnu hodinu alias sa to u nich nazyva nadstatndartne vysetrenie plati sa 200sk,ja napr robim tiez v zdravotnictve a platila som.inak ninav s dr som bola spokojna velmi ale priprav sa na sestricku,dost zien s nou spokojnych nie je,ale aj co ti dala typ Anka902 moze byt dobry gynekolog,neviem ci prave nemysli toho ktory bol primarom niekedy na gynekologii ak mysli neho tak aj k nemu chodi dost zien,uz si musi vybrat sa,amyslim ze sa da celkom fajn vybrat,ak sa mozem opytat kolko mas rokov??antikoncepciu som si dala aj ja predpisat tak uvidim co bude:)))inak spat k tvojej otazke pisala som o tej gynekologicke MUDr.Jeznej.potom daj vediet,budem rada ak sa ozves.papa

kacka

nepoznate nahodou niekto oravcovu z nemocnice? xcem sa totiz utvrdit v mojom nazore na nu, uz viackrat sa mi nepacilo, ze je velmi stroha a na kazdu blbost sa jej musim pytat, skrata nema bohvieaky ludsky pristup. rozmyslam, ze od nej odidem

ninav

Kocky este by som rada vedela,ako to je s platenim,je sukromna?plati sa nieco za registraciu?nech tam nejdem ako hlupacik;O dik moc

ninav

Zeny moc vam dakujem,LELINKA ty si pisala ze Dr.Jezna je super?to o nej si pisala?asi sa tam rozhodnem zavolat,potom dam vediet.neviem ci ma nevykrsti,uz mam po 20,partnera taktiez,ale nemala som doposial problemy,tak som nesla.ale teraz uz premyslam nad antikoncepciou,tak som nutena,aspon nepojdem sama,kamoska ma taky isty problem,este raz vam dakujem,urcite dam vediet:O