rakovina prsníka

RNG

je tu viac tem na rakoviny, B-17-hrozne dlha a polemicka, desatoro, kratsiew a vystiznejsie hlavne tym ze zacina s dietou a zmenou potrebnou pri lieceni.
Z doplnkov radim, graviolu, B-17, betaglukany,silne enzymi,tekute zeolity, lapacho, Samento,I3C(indonal), DIM, CoQ-10 a hromady antioxidantov, vcitane mnoho gramov vitaminu C

sedmikraska

RNG a Damian su prezyvky dvoch panov na tomto fore, ktori sa vyznaju v liecbach, vyhladaj si ich tu nejak. vela stastia v testoch

karlam

Vďaka za podporu,liečbu mi ponúkli, idú mi to vybrať, ale mám strach z metastáz v uzlinách a kostiach. Tia zatiaľ neskúmali.Silvia, čo je RNG či damian?

silviia

karlam, skus sa obradit na RNG ci damiana ak hladas nejaku "alternativu"...
inak lekari teraz pouzivaju nejake nove lieky-cielena terapia ako doplnok, vraj dobre zabera?
ale RNG ti iste daco poradi...

washita

Dobrý deň prajem. Mala som podobný problém. Asi pred 18 rokmi sa mi ukázala na prsníku hrčka, ktorá sa zväčšovala pomerne rýchlo a bola spočiatku ako malý oriešok a asi za tri týždne sa zväčšila na velkosť vlašského orecha. Hrčka bola tvrdá a bolestivá na ohmat. Prikladala som si Yzop a zeler. Išla som k lekárovi.Povedala som mu čo je vo veci a tiež aj , čo si prikladám a že sa hrčka pomaly zmenšuje. Tento lekár bol múdry a povedal mi, aby som si to dalej prikladala a ked´sa mi mi to nepolepší potom zoberie vzorku na histologiu. Stalo sa to pred 19 rokmi a ja som zdravá a žijem bez problémov. Neviem v akom štadiu je váš problém ale za pokus to stojí. Potom sa treba yačať stravovať tak, že vylúčite zo stravy bielkovinz, lebo tie napomáhaju royvoju tejto potvory. Zamerajte sa v prvom rade na to, aby Ste mala Zdravú pečeň a pite čaje na cistenie krvi. Prajem Vám veľa síl a veľa šťastia.

sedmikraska

karlam, urcite sa neboj :) neponukli ti zatial nejake vybratie toho tumoru, ako sa budes liecit? Ja som raz mala hrudku v prsniku asi 1x1 cm mala som to tam dlho a nezvetsovalo sa to. Jeden doktor mi po viac rokoch ponukol, ze mi to na mieste vyberie a da na cytologiu. Za tyzden boli vysledky- nebolo to zhubne a mala som po probleme. Vybral mi to cele

rianka

Karlam : Moja mama mala rakovinu prsnika. 2 nadori v prsniku a 6 v podpazusi. brala silne chemoterapie a pridali sme aj kombuchu. A mozem povedat ze sa to podarilo je uz 2,5 roka po operacii . ked chces kup si ju ako doplnok k liecbe. Zvysuje imunitu pri chemoterapii a obsahuje aj betaglukan ako antioxidant . ma protirakovinovy efekt. tu mas kontakt od koho som to kupila . distribucia.kombucha@centrum.sk