VYHADZEM SA !

sedmikraska

on sa ale nepytal ci nam by to vadilo. A ak sa to jeho holke nepaci a jeho az tak neotravuje oholit si to (navyse ani on s tymi chlpmi nie je spokojny), tak nech si to holi. Skus po oholeni pouzit nejaky balzam, aby to ukludnilo aj to cervenenie

nelinka

peter2584, aj moj priatel je dost chlpaty ale mne to teda absolutne neprekaza. Nestresuj sa tak nad tym, ved to nie je nic hrozne.

marisssa

podla mna sa iba zbytocne stresujes, kolko zarastenych chodi po svete a neriesia to?!zato,ze je teraz taka hlupa doba,ze ako niekto povie,ci napise v casaku,ze mas vyzerat,vsetci sa podla toho riadme, nie?!
ved aki sa narodime,taki sme,preco sa kvoli tomu stresovat, ci mat komplexy?
asdfadf----suhlasim:-)

peter2584

preco by som mal byt vtipalek ??? no skusim tu vodu po holeni pretoze ide leto a nechcem to tam mat vyhadzane .... a catherin normalne si holim ako vsetko ostatne so ziletkou ... aj nad ritou aj vzadu chrbeet pri krku ... bohuzial som zdedil to ze som po ocovi chlpaty tak to musim riesit takto ... :(
asdfasdf noo to je neprijemne kedze si dievca a zarastas tam ... ale mne je to maximalne neprijemne nechcem sa nikomu ukazovat ze by som mal chlpaty chrbat alebo tak ... a mojej priatelke by sa to tiez vobec nepacilo kedze sa jej nepaci ani chlpate brucho ani hrud ... :) takze ostavaju mi iba ziletky, uz som skusal aj vosk ale je to riadna blbost akurat co som bol od toho dolepeny a nevytrhlo to vsetky chlpi :P mali by vynajist nejaky lacny ucinny pripravok :D

asdfadf

ježiš prečo si to holiš..ja som baba a mam chlpaté križe a aj tak si to neholím..lebo by som bola jak opica za chvílku už uplne... :(