Voda v krku

radana

ninik :-) po zdravotnej stranke to mam uz chvala bohu pod kontrolou.Aj u nas bol den docela v pohode az na male zadrhely,ale dalo sa :-D

ninik

radana, tak to je super, aspon vies ze uz si w pohodicke a co ti wlasne je:) ja som mala dnes welmi zaujimawy den, ale nejdem rozpisowat, nejdedna sa o zdrawie, aj ked... pekny dnik

radana

Ahoj ninik, ja som mala najprv taky pocit,akoby mi stahovalo krk-presne ako pises,ako keby si mala vodu v bazene pomaly az po nos a stahuje ti hrdlo a potom neskor sa mi uz zacinalo aj zle dychat,ako keby mi potom zacinalo stahovat aj pluca.....A stale sa to zhorsovalo.Ale ja to mam z astmy.A teraz,ked sa liecim,je to lepsie :)

ninik

ahoj radana, som bola cez vikend prec...no praveze vobec nekycham..so stitnou mam sice problemy, ale Dr.vravela, ze su akurat na hranici so zvysenim takze mi lieky neda.teraz to preslo ten pocit.takze vravis ze ty byva pri astme?ked som to povedala muzovi o tom pocite v krku, sa na mna dival ako sprostu:((( :))) ale uz viem, ze to daco je:))) dakujeeeeeem