HAK-co teraz?

Príspevok v téme: HAK-co teraz?
petka445

Ahojte.Prosim vas,poradte mi. Beriem antikoncepciu este len mesiac.Zobrala som tych 21 tabliet a potom som cakala sedem dni,kedy mam dostat menstruaciu,ale nedostala som ju hned na druhy den,ako som spotrebovala prvu davku,ale az na stvrty.A teraz neviem,kedy mam zacat brat dalsiu davku.Ci normalne po siedmych dnoch,kedy som ju nebrala, alebo az na siedmy den od zaciatku menstruacie,pretoze vtedy mi konci. Ked som prvykrat zacala brat HAK,tak mi doktor povedal,ze mam zacat tablety uzivat az na siedmy den,odkedy mi zacne menstr.Vopred vam vsetkym dakujem za vase rady.Je to dost surne.

martinka*

normalne zoberies prvych 21 tabliet a mas 7 dnovu pauzu..nevadi ze si dostala menstruaciu az na stvrty den..To je blbost ze si zacat pocitat tu pauzu az ked ti zacne mens. tak pekne dodrzuj od zaciatku tych 7 dni a na osmy uz zacni nove tablo,aj keby ti stale trval menzes. A tvoje telo si musi este zvyknut na HAK,preto mas menzes az na stvrty den..ja som to mala tiez tak..neboj a poriadne precitaj pribalovy letak:) papa

eviak

ako si ju nebrala, aby bolo jasno :) doberies balenie, pockas 7 dni a zacnes brat dalsie. pozri si pribalovy letak, tam by to vsetko malo byt

free

100 % ne ti poradit neviem ,ale myslim si ze ako by si ju dostala 1.den. ale radsej zavolaj svojej lekarke. mimochodom na www.lady.sk by si mohla dostat celkom v pohode info.