a co vy?

machulka006

DESmodka, bohužiaľ sú aj prípadu kedy antikoncepcia zlyhala kôli tomu že babena zabudla tabletku vziať....dokonca to máš aj v letáku napísané...a povie ti to každý gynekolog

DESmodka

machulka je mi to vsetko jasne, ale aj tak ma nikto nepresvedci, ze ked si zabudnes zobrat jednu tabletku alebo ju nebodaj vyzvracias ze otehotnies, bez ohladu na to kedy sa to stalo... inak pisem len svoj nazor, nikoho nezavadzam, kazdy si najde to co si chce najst v odpovediach

machulka006

DESmodka, to je že si neotehotnela ty pri zabudnutí tabletky, neznamená že sa to nestane niekomu inému...

machulka006

DESmodka...bolo by fajn keby si nezavádzala svojimi osobnými skúsenosťami... telo si to môže veľmi rýchlo všimnúť že nedostalo svoju dávku, záleží od toho v ktorej časti cyklu sa to stalo... jednoducho platí, že zvracanie alebo hnačka do 4 hodín sa považuje ako keby tabletka nebola vzatá, a treba vziať dalšiu... ! ! !

DESmodka

machulka aj ked by vracala 4 hodiny po uziti tabletky podla mna to v tom nie je problem... telo si tak rychlo nevsimne, ze nedostalo svoju davku.. kolkrat sa mi uz stalo ze som zabudla na tabletku a vsetko bolo v pohode... chvilu totiz trva kym telo spozoruje ze hak uz neberies..

machulka006

čo teraz? ak si vracala 4 hodiny po milovaní to probléme nie je... ale ak si vracala 4 hodiny po zobratí tabletky, to už problém môže byť

DESmodka

ja beriem asi 4 roky hak a ked mam pravdu povedat tak nie pravidelne (teda nie v tu istu hodinu), a nikdy ma nenapadlo pouzivat este aj kondom a doteraz sa nam nic nestalo, a sex bez kondomu je aj tak ovela lepsi...

čo teraz?

beriem antikoncepciu pravidelne a žiadne problémy nemám ale minule som asi 4hodiny po milovaní zvracala. môžem byť tehotná?

Deee

mam rovnake skusenosti ako vymyslena, hak treba brat v rovnaky cas cez den, davat pozor ked beries antibiotika a mas hnacky alebo zvracias, potom ochrana hak nie je 100% a inak nemusis mat obavy