Moze sa do mna spravit ked beriem antiku?

jkfnmj

Ty by si dievca drahe ani sexovat nemala lebo nevies jak funguje antikoncepcia nemas ani ponatia..a urcite aj co sa tyak inych veci si zaostala radim ti nesexuj!sex je len pre mudrych ludi co maju rozum

micacica

Ano moze sa do teba kludne spravit ak beries Hak, netreba a vobec nemusis pouzivat kondom ked si zdrava a citis sa fajn pri brani Hak, ved predsa nie dost ze vyhodis peniaze a DOST na tabletky este si aj kupovat kondomy? Take nieco by ti len tvoja matka mohla nanutit - dvojita ochrana - taka kravina az to boli. Takze ak sa citis skvelo a nemas vedlajsie priznaky Hak tak v pohode si mozes uzit bez kondomu. goog luck

emalia

boze ...to aki dementi sem davaju tie otazky...stale tu zistujem,ze hlupych zien je na Slovensku ako maku.......naco beries tu antikoncepciu,co si spala ked ti to lekar hovoril,..hrozne

kllllllllllllll

Ked beres antikoncepciu tak sa neze moze do teba urobit ale sa musi.....naco este aj kondom ludia vy ste na hlavu ?vyhadzujete peniaze na hak a este aj kondom davam chalanovi chudakovi no kopla by som vas kade lahsie....pokial zerete tie svinske lieky tak sa moze aj 10000 krat do vas spravit uz to pochopte...ale ja by som sa tym nenapchavala je to hnus a humus..a ked to vysadite mozte mat problemy z cyklom uz som kadeco citala ..je to sama chemia fuj ble ....

nieeeeeeeee

Neeeeeeeee ta de sa do teba moze spravit to len ked chcete deti! Antikoncepcia sa bere ked chces otehotniet si nevedela?

seires

v kazdej antikoncepcii mas letak a napisane odkedy si chranena.preco si sa na to nespytala svojho gynekologa .Ja berem Chloe ,hned ma inform.ze chranena som od prveho dna uzivania a bolo to napisane aj v letaku.

mirkuska

no tak verim vam baby..ale aj tak sa bojim,ze by som mohla ostat tehotna..mam z toho panicky strach..nemali by sme pre istotu pouzivat aj kondom?

mooo

jaaj.. no jasne... ja som v tyh mojich nic take nemala... ale mas pravdu..istota je istota... stresovat sa potom..to radsej nie

utopia

mooo ja som brala regulon a pisalo v tom pribalovom letáku,že v pripade začiatkoch použivať ešte ochranu,lebo ono to nezačne fungovať hned po prvej tabletke,ale musí si ten organizmus zvyknuť aby k tomu telo prisposobilo. Ale možno s inými to tak nieje,ale ja by som na mieste tej mirkusky zozačiatku tak neriskovala. Ved dva týždne jej partnera nezabijú,ked ejakuluje mimo.