chudnem - pomôžte :)

Príspevok v téme: chudnem - pomôžte :)
moncici

Ahojte všetci :)
No ako je už naznačené v názve témy chudnem a chcem aby ste sem napísali svoje rady alebo postrehy, zážitky, vlastné skúsenosti. No ale ešte na začiatok mám 17 rokov a momentálne 60 kg pri výške 172cm. Za 4 mesiace som schudla 6 kg (mala som 66 ale teraz mám 60kg) a to tak, že som si kúpila stepper a cvičím na ňom 3x týždenne po 60min ale zo začiatku to bolo len 30min kým som získala kondičku. No ale teraz k môjmu aktuálnemu problému. Chcela by som schudnúť ešte tak 8-10kg. Stravujem sa zdravo nejem mastné veci ani mäso a dostávam do tela všetky potrebné živiny, sladkosti veľmi nejem ale občas keď na mňa príde slabšia chvíľka (asi 1x za mesiac) tak si niečo dám. No, píšem sem vlastne preto, lebo mi občas chvíľkovo klesne motivácia. Preto som založila túto tému, aby ste mi sem napísali všetci vy, ktorí ste schudli alebo chudnete a napísali niečo pozitívne (napr. to ako vám to zmenilo život k lepšiemu alebo ako úžasne sa teraz cítite), aby táto téma slúžila všetkým čo chcú znovu obnoviť a zvýšiť svoju motiváciu a tak si môžeme navzájom pomôcť a navzájom sa motivovať pri chudnutí. Bola by som vám naozaj vďačná keby ste sem napísali svoje zážitky a skúsenosti. Papa a ďakujem za každý príspevok, veľmi si to vážim

moncici

evellina: no ja mam side stepper a stoja od 1000,- vyssie tusim najlacnejsi je v tescu ale neviem ci je dobry len som ho tak raz zahliadla. No sa osobne si stepper neviem vynachvalit riadne sa mi zmenili nohy, sice este nie su celkom take ake by som ich chcela mat ale su pevnejsie aj chudsie a maaju aj krajsi tvar. cvicenie na nom ma bavi, ale tak ho skus niekedy vyskusat vo fitku a uvidis ci ti bude vyhovovat lebo nie kazdeho to musi bavit :)