moj " vztah " neviem ci vydrzi :(

Príspevok v téme: moj " vztah " neviem ci vydrzi :(
krejzygrl

je ti divne .. nasla som chalana s ktorym sa poznam tyzden ale tak fajn som si este s nikym nerozumela tak sme sa dali dokopy.problem je vsak v tom ze teraz odisel na 4mesiace... ja neviem ci to vydrzi, stale spolu chodime ale aj tak... je to moc kratko ale strasne sa lubime.. :(.. co myslite ? ja sa bojim... inak neviete kolko ma vynde ked mu prezvonim do grecka z orange na t mobile?.. to je dufam zadarmooo...

asli

krejzygrl- ahoj, tak ja som mala nieco podobne, az na to, ze my sme sa uz teraz s ex-priatelom spoznali v piatok vecer a on odisiel do nemecka uz v nedelu poobede...bolo to hned na zaciatku novembra....ale chodil kazdy mesiac - mesiac a pol domov, tak max na tri dni...vtedy sme boli spolu..inac sme fungovali cez net, chapes maily, telefonaty a tak...vydrzalo to az dovtedy kym neprisiel domov nastalo...a to bolo koncom septembra, teda dalo by sa povedat chodili sme spolu 11 mesiacov a aj to sa neda nazvat chodenim..pretoze to bolo na dialku take dost nezvycajne aj ked moje srdce patrilo jemu a jeho srdce mne..ale aj tak si myslim ze to nebolo ono...samozrejme vtedy som si myslela ze je to idealny vztah, ze iny uz nebude a a ni nechcem...ale opak bol pravdou..proste ked prisiel v semtembri na Slovensko, nejako sa nevedel prisposobit tomuto svetu, teda slovensku, stale zil akokeby v nemecku...neviem preco to tak bolo...ejako sme si zrazu nerozumeli...rozisli sme sa, ale o 2 tyzdne nato sme sa dali opat dokopy, chybali sme si...vydrzalo to presne do silvestra a nakoniec sme sa ale uz navzdy rozisli..je to dlhy a mozno aj zaujimavy pribeh...skoda ze to tak dopadlo, ale som rada ze s nim niesom, pretoze sme si naozaj nerozumeli, ked nebol doma a bol v tom nemecku vsetko pekne klapalo, ale ked sme uz boli spolu dlhsie ked uz bol doma, zrazu sa objavovali chyby...samozrejme da sa naucit zit aj s chybami, ale tieto to asi nevedli nijako ospravedlnit..proste rozisli sme sa a koniec...tak to len tak na margo aby si si to precitala ako to moze, ale samozrejme nemusi dopadnut, kazdy vztah je individualny a preto ti zelam aj vela stastia aby ten tvoj dopadol omnoho krajsie ako moj...teraz uz mam pekny vztah a som stastna ze mam niekoho ineho, je to nadherne..teraz som stastna...

krejzygrl

ved ja som sa nepokusla ale tak ked sa mame radi a fest to citime, on mi povedal ze to naco to neskusit... ze proste chodi so mnou ci so mnou je alebo nie.. ja som rada ze to tak bere aj ked na druhej strane sa bojim ze to nevynde no

vlasocnica

ja by som suhlasila s predoslym prispevkom, nechaj to teraz tak, nepokusaj sa na silu vztah udrzat myslim tym aby si mu nevyvolava kazdu chvilu aby ho to nezacalo otravovat, a ked sa vrati uvidite ze ako, ked mate byt spolu tak budete pa

moniqa87

no, tak po tyzdni nema sziadnu istotu, tak ja na vasom mieste by som sa nepokusala o vztah na dialku, ale na ten cas ked bude prec by som to nechala na neutralnej pode, ako kamarati a potom ked sa vrati a obaja budete mat chut to skusit, tak kludne do toho chodte...