Mozem otehotniet ked pouzivame kondom a neurobi sa vo mne?

donda123

Bože toto je poradna..Nie je pravda ze je sprosty kto sa pyta..skor je sprosty kto sa nepyta...Bože vy vsetci radi zhadzujete ludi pred vsetkymi? Tak bola to otazka..trosku blba ale patri sa odpovedat a y ste podaktori aj normal odpovedali...Tak co dievca ma strach a ja ju respektujem..Aj ja som sa bala ale inych veci ..Emilaaaaa nemas sa coho bať..pokial nepraskne nic sa nemoze stat!! Prinajhorsom skocis do lekarne a kupis si tabletku po ...

lesslie

zakladna skola 8 rocnik...tak tam si sa mala taketo zakladne veci naucit...ak nevies ako otehotniet, tak nesexuj, a ja keby som chalan v puberte tak po takomto hysterceni s tebou uz do postele nevleziem, jezisi kriste!!! radsej si precitaj daco o tom...takze ti odporucam jedno motto: najskor miluj studovanie a potom studuj milovanie...a ak fakt mas strach i ked neopodstatneny, lekaren je na kazdom rohu a ked si sa nehanbila milovat s chalanom co mal kondom a "neurobil sa " do teba, tak si skoc do nejakej po tehotensky test a precitaj si najskor navod, kym sem splechnes dalsiu temu: "ako sa robi tehotensky test?"