Kto mi poradí nejaké tabletky na zvýšenie pamati

Príspevok v téme: Kto mi poradí nejaké tabletky na zvýšenie pamati
zuzka123

caute potrebujem poradiť, tento mesiac mám 6 skúšok na a popritom robím 10 hodín denne, potrebujem niečo, čo mi fakt pomôže nejaké tabletky, počula som neviem presne ako sa to volá Addelar, alebo ako? Má s tým niekto skúsenosti, ak ano aké, mali ste aj neziadúce účinky, prípadne ako dlho to treba brať pred skúškou. Dakujem

gingi

ja uzivam GingiMax, ma to 40mg - z toho 24% flavonolglykosidy a 6% terpenlaktony.
RNG je to dostacujuce? Potrebujem zlepsit sustredenie a tiez sa zbavit stale studenych ruk a noh. Vraj sa to ma uzivat aspom 2 mesiace? Moze sa to brat aj dlhsie alebo robit pauzy?

RNG

Pri vyrobku GigkoStim nevidim nikde obsah ucinnych latok(alkaloidy ako kofein, ginkolidy)
Na zrovnanie, napr ucinny vytazok z gingka obsahuje v 250 mg kapsuliach 24% gingkolidov.
Na caj z guarany treba polievkova lyzica(7 gramov) guarany, povarit 5 minut, nechat odstat cez noc, zliat, nefiltrovat ochutit a pit.
Vsetky nootropics zvysuju cinnost mozgu, niektore docasne, niektore sa podielaju na zlepseni regeneraciou mozgu, tj permanentne.
Menujem par:
vinpocetin, gingko, huperzin, choliny(lecitin),vitamin C, extrakt z hroznovych semien, extrakt zo zeleneho caju atd.