Je to láska??? Prosím poradte.

Príspevok v téme: Je to láska??? Prosím poradte.
nechcená

S chalanom sa poznáme 5 rokov, sme dobrí kamaráty, vždy ked niečo potrebujem a má voľny čas tak mi pomôže, za celú tu dobu sme sa nepohádali, no nikdy mi nepovedal, že ma má rad. Ja nanho stále myslím, chyba mi, on o tom vie, no vôbec na to nijako nereaguje. Ak mam problemy vie ma vypočut, poradit, pomoct, no ohladne lásky mi na otázky neodpovedá. Myslíte si, že ma lubí? Na dovolenky chodí s rodičmi, takže priatelku nemá. Má len jednu zlu vlastnost, že je velmi prešpekulovaný. Možno, hladá dievča, z ktorého bude mat nejaký veľký zisk - peniaze, neviem... Mám si robit nádeje, alebo mam na neho zabudnut? A ako mam na neho zabudnut, ked moje srdce to nedokáze??, Dakujem, za každú odpoved

babenka

no ja ti neviem.asi ta nechce ked sa on nesnazi.myslim,ze chalan by mal javit zaujem a snazit sa o pozornost.ak to nie je,asi je divny.

nechcená

Už som si tisíc krát povedala, že nebudem na neho myslieť, ale jednoducho sa to nedá. Aj teraz na neho myslím, a čakám, či mi náhodou nenapíše mail. Možno som sa zalubila do jeho dobrých vlastností - viem, že nikdy v živote by ma neudrel, narozdiel od mojho brata, viem, že nikdy v živote by ma nepodviedol...
No, ja neviem, čo mám robit. Ako vidím, s takýmto prípadom tu nikto nemá skusenosti.
Spoznali sme sa na VŠ a vlastne celých tých 5 rokov sme sa kamarátili, dialkovo študovali a v sobotu sedeli vedla seba, vozil ma autom domov...

nechcená

ČO mám teda robit??? On bol u nás pozná mojich rodičov a aj ja som bola u nich, poznam jeho otca, lebo sme sa stretli. Neboli žiadne pozvania na kávu, len jedno z mojej strany, ale napokon to platit on. Je fakt milý, ale v tomto smere mu nechápem.

karel

Milá slečna.Nikdy sa nedozvieš ako rozmýštlajú mužské mozgy.Rovnako platí, že sami nikdy nedozvieme ako rozmýštlajú ženské. A aj keby si niečo prišla, vždy sa vlastnosti jedeninec od jedinca líšia.

ssss221

no tazko povedat o com mu ide. ale ja si myslim ze ked sa o laske nechce vypravat tak to preto lebo ta rad ma. ale pat rokov je teda vela aby nic nepovedal alebo neprejavil