Starostlivosť o šteniatka a psikov

Príspevok v téme: Starostlivosť o šteniatka a psikov
Mclerenka

chcela by som sa opýtať. Mam fenku, taká tuláčka to bola asi rok, a sme ho prichylili, lenže asi pred mesiacom sa okotila a má krásne štyri šteniatka. No a moja otázka znie ako sa odčervujú malé šteniatka? O fenke viem, že sa dajú buď tablety alebo pasta ale ako sa dačo také aplykuje malým šteniatkam?

fanny

Včera sme si priniesli malého labradora.Dnes sa mi zdá,že má teplý a suchý ňufáčik.Vie mi niekto poradiť,čo mám robiť?Mala by som ísť ihneď k veterinárovi?Psík je inak čulý,papá,možno viac spí.Vďaka.

hannah

My sme steniatkam, 2-oj tyzdnovym davali tu pastu, ktoru dostanes kupit v lekarni. normalne im to das do papulky a ony to spapaju...len nezabudni, ze zaroven musis odcrevnit aj ich mamu, pretoze tie hlisty sa dostavaju do nich aj cez mlieko...a pokial by mali tych hlistov uz velmi vela, tak sa moze stat, ze ta pasta ich zacne zabijat a hlisty zacnu produkovat toxíny, co moze psika priotravit...co sa, bohuzial stalo aj nam:( ale nastastie sa z toho rychlo dostali...pa

Mclerenka

A ta vodicka sa da kupit niekde volne alebo treba predtym taktiez navsívit veterinára... neviem jak sa bude chovat Zora ked jej zoberiem mlade, lebo na ne neda dopustit momentalne, ako uz maju mesiac a podla toho co som citala tak je najvyssi cas na odcervenie... fak neviem co robit

radana

Zajdi za veterinarom,on ti steniatka odcervi pastou,alebo je aj taka vodicka,co sa dava hore na chrbatik a vstrebe sa cez kozu do organizmu..