Cudna kamoska??

Príspevok v téme: Cudna kamoska??
srdiecko31

Mam taky problem.Kamoska ma zoznamila s jednym chalanom a dali sme sa dokopy.. s nim je vsetko ok.Ale kamoska je udna.Ona ma svojho priatela s ktorym je skoro rok a pol ale je v Cesku.Lenze v poslednom case sa sprava cudne.Hovori mi zte som sa fest zmenila, ze na nu kaslem,ze uz s nou ani von nechodime a vseliake ine veci ktore mi ublizuju ked ich pocujem.Ale ked aj s priatelom prideme tak sa zachvilku zoberie a ide domov.V skole na mna uplne kasle.Vkuse vola so sebou niekoho ineho a mne uz skoro nic nepovie.Akurat mu vkuse vykrikuje ze na nu kaslem ja:-( Ziarlivost to na 100% nieje.Neviem co je s nou..Raz uz take zazila ze sa na nu najlepsia kamoska vykaslala kvoli chalanovi,ale ja taka niesom.Uz som jej to povedala vela krat ale ona vkuse svoje.Ako sa mam ku nej zachovat?Co mam robit?

sewie

ja suhlasim s kamoskou1...ano ziarli,ale na tvojho chalana-cize chce byt s tebou...skor si myslim ze aj ona je zmatena a nevie ci ti este na nej zalezi a preto sa tak sprava...aj ja som sa kedysi chovala tak isto,lebo kamoska bola skoro stale s chalanom a ja som bola len nahrada ked potrebovala napr.zafarbit vlasy...ale ked sme isli spolu von,alebo ked si nasla na mna aspon trochu casu ked sme mohli spolu kecat tak som bola rada a vsetko bolo ok...skus sa s nou otvorene porozpravat a uvidis ze to tak je!ze jej je proste za tebou smutno...my sme si pokecali a vsetko sa vyriesilo:)

moniqa87

podla mna len ziarli, preto, ze ty mas chalana tu a mozes s nim byt kedy sa ti zachce a ona nie a ten jej jej moc chyba v tom to bude...
ale ked chce penit, tak ju nechaj tak, mozno sa spamata

kamoska1

ale kamoska sa chce stretavat s tebou a nie s tvojim chalanom.....ved pred nim ti nemoze rozpravat o tom, co ju trapi...ved to pochop...skus si na nu urobit cas, pozvi ju na kavu, do baru....alebo neviem ako ste sa predtym stretavali a co ste robili....ved nemusis byt so svojim priatelom kazdu volnu chvilu, ved si nechaj priestor aj ine veci....aj ked mas teraz chalana, mala by si travit cas aj mimo neho....inak sa ti zunuje...

srdiecko31

No asi to spravim tak ze jednym uchom dnu a druhym von.. ja uz nato kaslem.. ved ona mozno dostane rozum...a ked nie tak smola

jana53

jasne ze zavidi, ze tvoj chalan je "poruke" a ten jej v Cesku...Ja by som sa na taku "prajnu" "kamosku" nechala napospas jej naladam a terorizovaniu, zivot je dost zlozity aj bez jej manipulovania: )