do 10dni

zlazla

pred par dnami som tu pisala jednu perfektnu dietu na rychle schudnutie asi tak 4kg za tyzden.
je na 1oo perc. overena a robia si ju portugalky v CA. Tuto dietu vypracovali na nejakej klinike, co pripravuje tucnych ludi na operacie srdca.... popisala som ju dost podrobne....

petussska

jedz ryby, zeleninu, chude maso pripadne naturalnu ryzu... ziadne ovocie, pecivo alebo chlieb, a takto schudnes par kilo bez toho aby si hladovala. plus samozrejme cvicit- beh, byciklovanie, vela chodze, alebo taketo nieco.

usiko

sorry, ze som tvrda, ale co uz poradit niekomu, kto sedi na nete a namiesto toho, aby si na nom nastudoval, ako sa zdravo chudne a hlavne ako sa nevyzrat, tak tu bude zakladat temy s takym utopistickým obsahom......

jana53

Urcite nehladuj, organizmus zaujme obranny reflex a uskodis si - vsetko sa neskor vypomsti (hovorim z vlastnej skusenosti, mam uz viac krizikov na chrbte). Urcite jedz zeleninu, ryzu, cestoviny (bez omáčky!),celozrnne pecivo alebo chlieb, ovocie (menej sladke), ale nijake sladkosti, cukor, nic mastne, koreniste, nijake biele pecivo, nijaky alkohol (!!!), vela tekutin (mineralka, voda, bylinkove caje), a pohyb.
Prijem kalorii musi byt nizzsi ako vydaj = zaklad chudnutia.

Inak, ak rychlo zhodis, aj rychlo naberies spat (jojo efekt)...