Prosíííím pomožte!!!!:(.....

Príspevok v téme: Prosíííím pomožte!!!!:(.....
zufala

Ahojte.Mám taký problém.zničoho nič ma začala stráášne svrbiet pošva...a aj pálit kúsok....je to strašné,trvá to tri dni,zo začiatku som dufala že to len tak prejde ale nic..v noci je to neznesitelné vkuse sa budím na svrbenie neobsedim na jednom mieste...a mám také malilinké hrudky,akoby výtok...Neviem čo robit:(strašne sa bojím ist ku gynekologovi.a keby aj idem,mozem tam íst prvý krát sama?ked mám len 14??a mohla by som íst s kamarátkou?ja už fakt neviem čo robit:/a nejaké domáce tipy čo by na to zabralo?
dakujeeem:(

slniecko23

Ahojte bambulky! Vobec by ste sa nemali bat gynekologa, je to nas kamarat a nie nepriatel...oni nam len chcu pomoct aj ked to niekedy trosku boli. Ale hadam nechcete plakat v tom najkrajsom veku, ked vam oznamia ze nemozete mat miminko, ked to je to najkrasie v zivote :) Ja som bola vcera u gynekologa, mala som ten isty problem o com tu pisete...zo dna na den som zacala citit strasne svrbenie a palenie...mala som aj vytok, vyzeral ako jahodovy puding...uz som nevedela co so sebou lebo to bolo cez vikend, ale hned ako som mala prilezitost som isla k doktorovi. On ma vysetril (vobec to nebolelo) a predpisal mi lieky (macmiror500 a rosalgin-to je na vyplach posvy) uz dnes sa citim ovela lepsie, stalo to za to ze som tam prisla, inak by som sa trapila aj dnes! Treba take hnusne choroby co narychlesie vyliecit!!! Povdzte to kludne aj maminke, urcite s vami pojde k doktorovi a bude vam oporou, nezabudnite, mamicka je len jedna :) Pekny den!

zufala

noo viem ze je to moc neprijemne...camdibene uzivam,obcas je to pohode,lneze ked si dam candibene tak to je neznesitelne,stipe strasne,neviem ci sa mi to vtedy lieci alebo co....u gYn.som zzatial nebola,a dost sa bojim ist..uvidim ako bude...

dendi

zufala
To som mala aj ja...je to mykoza...odporucam ti Candibene krem a vaginalne capiky. No je to na predpis..takze chod ku gynekologovy...moze sa ti to vratit...mne sa to vratilo z nicoho nic...a nieje to prijemne ako si zistila :(

ssia

mila zufala! ja mam len 15...co je vlastne viac ako ty a to palenie som mala tiez...neprijemne. u gynekologa som este nebola a prestalo to, ked som vypila litre vody a nesladeneho caju. ak si nebudes vediet rady, chod pokojne za gynekologom, s kamokou, sama, s mamou,...ako chces mozes si tam zobrat fakt hocikoho okrem domacich zvieratiek. zelam skore uzdravenie.

adriana22

Ahojte potrebovala by som vediet co to moze byt ak v posve na konci vnutri su take hrcky .... mekke a niekedy tam su niekedy nie ...

nikolka

Zufala. mas kvasinkovu infekciu tak by si si to mala čo najskôr preliečiť lebo sa ti to bude vracať každý mesiac. K doktorke sa nehanbi ist to je normalne.

nikolka294

Zufala. mas kvasinkovu infekciu tak by si si to mala čo najskôr preliečiť lebo sa ti to bude vracať každý mesiac. K doktorke sa nehanbi ist to je normalne.

zufala

zrjeme vto bude len po vikende,zajtra idem kdoktorke do BB:(.A potom idem na jjednu akciu ku sesternici.takze to bude asi len v pondelok...