Skutočné priateľstvo - muž a žena - existuje niečo také?

machulka006

nechodí na net...naposledy bol na nete 25. marca... nebýva s ňou, ale pravdepodobne jej už nechce klamať...on amu to takto všetko zakazovala už velmi dlho a velmi dlho ju klamal...a nakoniec mu na to došla...tak jej už asi klamať nechce

moniqa87

ak ste naozaj spriaznene duse, tak nejaky cas co spolu nestravite ten vztah neznici, to nastastie nie je ako partnersky vztah... je to nieco ine

machulka006

momentálne mám strašnú chuť mu napísať...aspon sms...ale netuším čo by som mu napísala...bojím sa toho, že ak to takto pojde dalej, že to prerušenie kontaktu uplne zniči ten vzťah čo medzi nami bol..že to už nepojde dať napraviť...

machulka006

veď to...ale to čakanie ma zabíja... že neviem ako sa má... že jednoducho netuším čo a ako... vždy som mala prehľad o tom, ako sa má, či je všetko ok...viem od jedného kamoša, tiež bol jeho spolužiak, že nespravil maturitu zo slovenčiny... a nemôžem mu ani len nič k tomu povedať... to čakanie je fakt na nič...

machulka006

zabudla som asi napísať, že ma sopznal neskôr ako ju...o pol roka... ale to hlbšie kamarátstvo začalo tak pozvoľna...jednoducho sme časom zistili, že máme podobné názory na svet, na život, na ľudí, dokonca na knihy, na hudbu... vždy keď som si niečo prečítala alebo vypočula alebo videla nejaký film, presne som vedela či sa mu to bude páčiť... no a to, že ja mám priateľa tiež...to ju nezaujíma... ona má asi pocit, že ja mám priateľa len na to aby som nezomrela od nešťastia že nemôžem byť s tým jej drahým/s mojim kamarátom.. čo ale nie je pravda samozrejme...ale ona je slepá, hluchá voči pocitom a názorom iných

moniqa87

no to je sila, fakt, na to niet co povedat a to, ze ty mas priatela, to ju nijak asi nezaujimalo, vsak? to je totiz nemopdstatne, a povedala si, ze ides po kamaratovi.... a to jej ako nedochadza, ze an to si mala cas aj roky predtym ako ju spoznal?

machulka006

spýtala som sa.... :) ale ona mi argumetovala tým, že nech sa tu netvárim, že nič po ňom nechcem, lebo že keby som nechcela tak si s ním nepíšem(dosť sme komunikovali spolu cez Skype, keďže nie sme z jedného mesta)...ona si jednoducho povedala, že jej po ňom idem a basta...žiadna diskusia nieje prípustná... ale dosť ma vtedy tie jej smsky v jeho mene rozosmiali..kamarát je totiž dysgrafik, a skutočne nemá šajnu kde aké Y/I napísať...a tá jej smska v jeho mene bola bez jedinej chybičky...no milé... :)