Skutočné priateľstvo - muž a žena - existuje niečo také?

moniqa87

nechapem ako sa moze az tak znizit aby ti vypisovala z jeho mobilu a podobne veci, sak by som sa jej spytata "a to ti nie je trapne ma prenasledovat, ked od neho nic nechcem?"

machulka006

DESmodka: najhoršie je, že ona ma videla raz v živote... ale jednoducho, myslí si že jej idem po chalanovi, neverí tomu že existuje aj niečo také ako kamarátstvo... a nedá si to vysvetliť....už to dopadlo aj tak, že mi v jeho mene z jeho mobilu vypisovala správy, že ma nechce vidieť(akože on) a tak... no užila som si dosť...

moniqa87

no to je teda problem... ja by som povedala, ze som tiez dost ziarliva, ale aby som mu zakazovala pracu s babami, alebo rozpravat sa s kamaratkami, ked ich stretne... aj ked je pravda, ze on nema taku dobru kamaratku, ale to by som to urcite inak vnimala, keby su priatelia od detstva a zoznami ma s nou, no nie?

DESmodka

az taketo hrozne veci mu nerobi, urcite ich par chodi po zemi a ked toto citaju, tak sa snad spamataju :)... nechapem taketo baby.. aj ked su doma obmedzovane, tak by som to nerobila.. sak nerobim to co nechcem aby mne niekto robil.. jaaaj

machulka006

monika....ja tiež neviem pochopiť prečo s nou je...tvrdí, že je mu s ňou dobre, keď je všetko v pohode... že..ja neviem...jednoducho, neVIE sa s ňou rozísť...pár krát sa aj chcel,ale tvrdí že sa neVIE...

machulka006

DESmodka...ak by existovala na svete ešte jedna baba, ktorá sa chová takto ako ona, tak to by bol riadny prúser...preto verím tomu, že nikto iný sa takto k svojej polovičke nespráva

moniqa87

ked potom ju obmedzovali, tak si povedala, ze je to spravne a aj ona bude obmedzovat druhych... to je ten chalan vazne tak slepo zalubeny? sak s nou by podla mna uz v tejto dobe s takymto pristupom, nikto nevydrzal... kazdy by zdrhol

machulka006

mala problémy doma... otec ju veľmi obmedzoval... nemohla nikam...po škole domov a hotovo...jedno leto strávila celé doma,...

DESmodka

machulka no mas to veru tazke.. aj ten chalan, to je taky zalubeny do nej, ze nevidi co mu robi?? mat takeho frajera tak ho poslem kade lahsie... este aj pracu zakazuje?, no dovidenia, toho mojho by teda mohlo roztrhut :) brigadujem s jednym chalanom uz 5 rokov, lepsie si rozumiem celkovo s chlanmi.. no este ze mam takeho rozumneho frajera :)